آپدیت فریم جدید برای بهبود عمر باتری سرفیس لپ تاپ 3 و سرفیس پرو 7 منتشر شد

آپدیت فریم جدید برای بهبود عمر باتری سرفیس لپ تاپ 3 و سرفیس پرو 7 منتشر شد

شرکت مایکروسافت هنوز محصولات جدید خود را آماده عرضه به بازار جهانی نکرده است و حالا خبرها حاکی از آن است که اولین آپدیت فریم برای بهبود عمر باتری سرفیس لپ تاپ 3 و سرفیس پرو 7 آماده عرضه شده است.

مایکروسافت در آپدیت جدید فریم ویر عرضه شده به کاربران اعلام کرده که این به روز رسانی باعث بهبود روند کاربری و افزایش عمر باتری سرفیس لپ تاپ 3 و سرفیس پرو 7 می‌شود.

تغییرات فریم ویر سرفیس لپ تاپ 3

بر این اساس کاربران در زمان خرید این محصولات با راه اندازی اولیه می‌توانند این آپدیت ابتدایی را دانلود و روی دستگاه‌های خود نصب کنند تا عمر کاربری این محصولات افزایش پیدا کند. این آپدیت‌ها به صورت سریع و خودکار نصب می‌شوند و کاربران تنها نیاز به اتصال دستگاه به اینترنت دارند تا بتوانند به روز رسانی‌های جدید را روی دستگاه دانلود و آن‌ها را نصب کنند.

آپدیت یاد شده باعث بهبود روند کاربری و مصرف انرژی پردازنده نسل دهمی اینتل می‌شود و به همین دلیل نصب ان روی دستگاه‌های حدید توصیه می‌شود.

تغییرات فریم ویر سرفیس پرو 7

گفتنی است که عرضه این به روز رسانی‌ها نشان دهنده آن است که فرایند تولید انبوه، بسته بندی و آماده سازی محصولات جدید مایکروسافت به پایان رسیده است و این شرکت فرصت تعبیه این پچ نرم افزاری را روی محصولات نداشته است. بر این اساس می‌تواند حدس زد که این محصولات به زودی آماده عرضه به بازار جهانی می‌شوند. بر اساس جدول زمان بندی شرکت مایکروسافت، سرفیس لپ تاپ 3 به همراه سرفیس پرو ایکس و سرفیس پرو 7 قرار است در ماه نوامبر سال جاری میلادی آماده عرضه به بازار شوند و کاربران تا چند روز آینده امکان خرید این محصولات را از طریق فروشگاه‌های رسمی شرکت مایکروسافت را خواهند داشت. این محصولات به احتمال زیاد در تا یک ماه دیگر امکان خرید از طریق عامل های فروش داخل ایران را خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید