آپدیت جدید اپلیکیشن Philips Hue با قابلیت‌های ویژه برای ویندوز 10 ارائه شد

آپدیت جدید اپلیکیشن Philips Hue با قابلیت‌های ویژه برای ویندوز 10 ارائه شد

شرکت فیلیپس به تازگی نسخه جدید اپلیکیشن کنترل ابزارهای هوشمند سازی خانه خود را برای ویندوز 10 ارائه کرده است.

اپلیکیشن Philips Hue که در مایکروسافت استور برای دستگاه‌های مبتنی بر ویندوز 10 ارائه شده است، می‌تواند چراغ‌های هوشمند سری Hue شرکت فیلیپس را مدیریت کند. در آپدیت جدید این اپلیکیشن کاربران می‌تواند به یک ابزارک هوشمند در سیستم عامل ویندوز دسترسی داشته باشند و از طریق آن در هر لحظه با استفاده از کامپیوتر ویندوزی خود، چراغ‌های هوشمند نصب شده در اتاق یا خانه را کنترل کنند.

علاوه بر این، آپدیت جدید این اپلیکیشن شامل طراحی فلوئنت اختصاصی مایکروسافت شده است تا ظاهر این نرم افزار هوشمند سازی خانه، با رابط کاربری جدید ویندوز 10 هماهنگ شود. کاربران با استفاده از نسخه جدید اپلیکیشن Philips Hue می‌توانند رنگ‌ها را به صورت دینامیک تغییر دهند و میزان روشنایی آن‌ها را به طور پیوسته تنظیم کنند.

در آپدیت جدید این اپلیکیشن هوشمند سازی خانه، قابلیت پشتیبانی از دستیار هوشمند صوتی کورتانا نیز اضافه شده است و کاربران می‌توانند از طریق دستورهای صوتی، میزان نور اتاق یا خانه هوشمند خود را به طور دقیق تنظیم کنند.

مایکروسافت از نیمه دوم سال 2017 میلادی تصمیم به همکاری با شرکت‌های فعال در زمینه هوشمند سازی خانه گرفت تا از طریق آن، قابلیت‌هایی ویژه برای کنترل خانه‌های هوشمند را به سیستم عامل ویندوز 10 بیاورد. بر همین اساس، پیش بینی‌ها حاکی از آن است که مایکروسافت در آینده‌ای نزدیک از پلتفرمی اختصاصی شبیه آنچه تا به امروز شرکت‌هایی نظیر اپل با عنوان HomeKit و گوگل با عنوان Google Home توسعه داده‌اند را به سیستم عامل ویندوز بیاورد.

گفتنی است که اپلیکیشن Philips Hue یک نرم افزار اختصاصی است که تنها با دستگاه‌های هوشمند سازی خانه که توسط کمپانی فیلیپس توسعه داده شده‌اند، کار می‌کند. این اپلیکیشن تا پیش از این به دلیل طراحی مناسب و کارکرد بسیار خوب توانسته بود عنوان بهترین اپلیکیشن توسعه داده شده برای مایکروسافت استور را کسب کند.

دیدگاهتان را بنویسید