آپدیت آوریل 2018 برای کامپیوترهای Alienware منتشر شد

آپدیت آوریل 2018 برای کامپیوترهای Alienware منتشر شد

بر اساس گزارش‌های منتشر شده از کاربران کامپیوترهای Alienware، آپدیت آوریل 2018 پس از چند ماه تأخیر برای این دستگاه‌ها آماده عرضه شده است.

تا پیش از این و به طور مشخص در بهار سال جاری میلادی، مایکروسافت آپدیت رداستون 4 را با عنوان آپدیت بهاری یا آپدیت آوریل 2018 آماده عرضه برای تمامی دستگاه‌های مبتنی بر ویندوز 10 کرده بود. این در حالی است که گزارش‌های منتشر شده از کامپیوترهای Alienware حاکی از آن بود که این دستگاه‌ها، امکان دریافت و نصب این به روز رسانی را ندارند. گفتنی است که این محدودیت به طور مشترک از طرف کمپانی Dell و مایکروسافت روی سری کامپیوترهای Alienware اعمال شده بود چرا که در صورت دریافت این به روز رسانی، ممکن بود کامپیوترها با مشکلاتی جدی در روند کارکرد خود مواجه شوند.

مایکروسافت و تولید کنندگان کامپیوترهای Alienware در شرکت Dell بعدها توضیح دادند که آپدیت آوریل 2018 به دلیل مشکلات مربوط به عدم سازگاری این به روز رسانی، امکان دریافت آپدیت‌ها را در برخی از مدل‌های کامپیوتر Alienware بسته بودند. اما حالا به نظر می‌رسد که با رفع مشکلات مربوط به عدم سازگاری، کاربران کامپیوترهای Alienware قادر به دانلود و نصب به روز رسانی جدید ویندوز 10 شده‌اند.

کامپیوترهایی که از این پس قادر به دریافت آپدیت آوریل 2018 هستند، شامل موارد زیر می‌شوند:

  • Alienware 13 R3
  • Alienware 15 R3
  • Alienware 15 R4
  • Alienware 17 R4
  • Alienware 17 R5

به طور کل، آپدیت آوریل 2018 از زمان عرضه تاکنون با مشکلات بسیار زیادی همراه بوده است. همین مسئله باعث شد تا مایکروسافت عرضه این آپدیت را برای برخی از دستگاه‌ها با تأخیر همراه کند. در این میان، سری دستگاه‌های Alienware یکی از کامپیوترهایی بودند که با بیشترین تأخیر آپدیت بهاری را دریافت کرده‌اند.

کاربران این کامپیوترها، از همین حالا می‌توانند با مراجعه به بخش Windows Update در تنظیمات اصلی ویندوز 10، به روز رسانی جدید را دریافت کرده و آن را روی دستگاه‌های خود نصب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید