سرفیس پرو ۴ مایکروسافت بهینه ترین صفحه نمایش را در میان تبلت ها دارد

سرفیس پرو ۴ از روز معرفی تاکنون رکورد های بسیاری را در دنیای تبلت ها و دیگر تجهیزات کامپیوتری ثبت کرده است. اما حالا بر طبق مقاله ای که وب سایت PCworld در مورد صفحه نمایش سرفیس پرو ۴ منتشر کرده، بسیار شگفت آور است. این مجله اینترنتی، مدعی شده است که صفحه نمایش سرفیس پرو ۴ حتی از آیپد ایر ۲ نیز باکیفیت تر، بهینه تر و کم مصرف تر است.
سرفیس پرو ۴ به نسبت نسل قبلی خود یعنی سرفیس پرو ۳ بهبود های چشم گیری داشته است و مایکروسافت با این محصول جدید؛ سعی داشته تا رقبای خود از جمله شرکت اپل را از عرصه رقابت دور کند. یکی از مهمترین این تغییرات، صفحه نمایش ۱۲٫۳ اینچی سرفیس پرو ۴ است که با رزولوشن ۲۷۳۶ در ۱۸۲۴ پیکسل ساخته شده است.
همچنین PCworld مدعی شده است که سرفیس پرو ۴ با صفحه نمایش با کیفیت تری که دارد، حتی کمتر از نسل قبلی خود یعنی سرفیس پرو ۳ برق مصرف میکند و این به طول عمر باتری بسیار می افزاید. همچنین این مجله اینترنتی ادعا میکند که سرفیس پرو ۴ با صفحه نمایش ۱۲٫۳ اینچی؛ تنها نیاز به ۴٫۸ وات انرژی دارد؛ که این ۵۷٫۸ درصد کمتر از توان مصرفی آیپد ایر ۲است؛ که ۸٫۳ وات مصرف میکند. جالب اینجاست که صفحه نمایش سرفیس پرو ۴ دارای تراکم پیکسلی ۲۶۷ PPI است و آیپد ایر ۲ دارای تراکم پیکسلی ۲۶۴ PPI است.

2 comments

  1. مهران   •  

    كي سرفيس پرو ٤ رو موجود ميكنيد؟

    • امتداد پارسه   •  

      به زودی! منتظر خبرهای خوب باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


+ 5 = هشت