Surface Laptop محصول جدید مایکروسافت برای دانشجویان

Surface Laptop محصول جدید مایکروسافت برای دانشجویان

امروز مایکروسافت طی رویدادی در شهر نیویورک، محصول سخت افزاری جدید خود را معرفی کرد. از آنجایی که این کنفرانس مخصوص ارائه محصولات آموزشی مایکروسافت بود، در ابتدا با نمایشی از قابلیت های جدید ویندوز 10 برای پشتیبانی از واقعیت افزوده و واقعیت ترکیبی آغاز شد. سپس بعد از معرفی سیستم عامل Windows 10 S که تا پیش از این نیز انتظار معرفی آن را داشتیم، مایکروسافت وارد مرحله ای جدید از معرفی مححصولات شد.
نهایتا در بخش بعدی این کنفرانس، مایکروسافت لپ تاپ جدید خود را با نام Surface Laptop معرفی کرد. این لپ تاپ 1000 دلاری، پاسخی گران قیمت به کروم بوک های ارزان قیمت خواهد بود. Surface Laptop مجهز به Windows 10 S است و مانند سرفیس بوک قابلیت جدا شدن از کیبورد را ندارد. در حقیقت مایکروسافت تلاش کرده تا با حذف این قابلیت محصولی ارزان قیمت تر برای دانشجویان ارائه دهد. این محصول همچنان مانند سرفیس بوک و سرفیس پرو 4 از صفحه نمایش لمسی برخوردار است و دارای سایز 13 اینچ هست و مجهز به پردازنده Core i5 با 4 گیگابایت رم و 128 گیگابایت SSD است.
اما مهمترین نکته ای که در مورد این محصول قابل اشاره است، عمر باتری بسیار شگفت انگیز آن است. این محصول به دلیل مصرف بسیار باتری بسیار قوی تعبیه شده در آن توانایی روشن ماندن مداوم تا حدود 14 ساعت و نیم را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید