مجوز بلوتوث سرفیس دو از طرف Bluetooth SIG صادر شد

شرکت مایکروسافت به تازگی اقدام به اخذ مجوز بلوتوث سرفیس دو کرده است و یک قدم به آماده سازی این محصول برای عرضه در بازار جهانی نزدیک شده است.

دریافت این مجوز یکی از مراحل پایانی آماده سازی و عرضه هر یک از محصولات الکترونیکی عرضه شده در بازار جهانی به حساب میاید. بر این اساس می‌توان مطمئن بود که عرضه مجوز بلوتوث سرفیس دو نشان از آن دارد که شرکت مایکروسافت در حال طی کردن مراحل پایانی برای عرضه این محصول در بازار جهانی است.

اطلاعات این مجوز از همین حالا در وب سایت Bluetooth SIG منتشر شده است که برخی از اطلاعات فنی این محصول نظیر پشتیبانی از بلوتوث نسخه ۵٫۰ را تائید می‌کند.

شرکت مایکروسافت در اکتبر سال ۲۰۱۹ میلادی از سرفیس دو رونمایی کرد و قرار بود در ماه‌های ابتدایی سال ۲۰۲۰ آن را آماده عرضه به بازار جهانی کند. با این حال شروع کرونا در سطح جهانی باعث شد تا شرکت مایکروسافت با تأخیرهای بسیار  زیادی برای عرضه این محصول مواجه شود و در نهایت این شرکت تا ماه جولای ۲۰۲۰ امکان ارائه این محصول را نداشته باشد.

با این حال گزارش‌های منتشر شده از منابع مختلف نشان از آن دارند که شرکت مایکروسافت در حال آماده سازی این محصول برای عرضه به بازار است. از طرف دیگر مایکروسافت سیاست سکوت خبری در مورد این محصول را پیش نگرفته و هر از  گاهی تصاویر این محصول در دست مدیران مایکروسافت دیده می‌شود که نشان از مراحل پایانی تولید و تست آن دارد.

پیش بینی‌ها حاکی از آن است که این محصول در کنار سرفیس نئو به زودی و مشخصاً در ماه اوت سال ۲۰۲۰ آماده عرضه در بازار جهانی خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


1 × دو =

RZ