Surface آورندۀ قدرت، کارآیی و حمل آسان به تجارت کارخانجات و طراحی صنعتی

Surface آورندۀ قدرت، کارآیی و حمل آسان به تجارت کارخانجات و طراحی صنعتی

قبلاً دربارۀ چگونگی تغییر نحوۀ کار surface pro از طراحی حرفه‌ای مثل معماری و هنرمندان خلاق صحبت کرده بودیم. با استفاده از این وسایل سیال قوی، طراحان قادر هستند تا به سرعت و به طور طبیعی طرح اولیه را به سمت یک طراحی کلی و حرفه‌ای تغییر دهند و با کمک یکدیگر طرح نهایی را کامل کنند. مشتریان تجارت تولید و طراحی صنعتی ما در جریان کاری خود از surface pro استفاده می‌کنند. امروزه خوشحال هستیم که 2 نمونه از بهره‌وری و کارآیی ما به مشتریانی که جویای surface pro در سازمانهایشان هستند کمک شایانی کرده است. برای طراحان صنعتی مثل Bob Milty، همیشه هدف حفظ سادگی، اختیار و استفاده همیشگی است. Surface pro وسیله‌ای ایده‌آل به منظور حمایت از این اهداف است چون این جایگاه قوی سیال، تمام ابزارو یا ملزومات طراحی مورد نیاز برای این هدف را به شکل ساده و سبک به دور هم گردآوری کرده است. استفاده از چنین ابزار سبک و قابل حمل آسان به Bob این امکان را داده تا بتواند همیشه داده‌ها و طرح‌هایش را در خانه، محل کار، دفتر و مغازه یا در کنار مشتری به همراه داشته باشد. ولی برای Bob، قدرت نهایت اهمیت را دارد. به کمک پردازش‌گر intel core و surface می‌تواند مدل کامل و فشرده‌ای از نرم‌افزار طراحی مثل simens solid edge که دارای بُعد سادگی و قابلیت ویرایش پیچیده به همراه جزئیات فراوان دیگر است را اجرا نماید.
این در حالی است که Bob قبلاً از کامپیوتر رومیزی خود برای ایجاد تغییر و ویرایش استفاده می‌کرد ولی امروزه کار خود را در هر جایی و به هر شکلی می‌تواند انجام دهد.
از آنجائیکه طراحی از طرح اولیه خود به سوی طرح نهایی و کامل پیش می‌رود، surface می‌تواند به عرصه تجارت در زمینه تولید و امکانات انبار کمک‌رسانی کند. چیرپک در پی ارتقاء طبقه‌بندی از CDF، بسته‌بندی مایع قابل انعطافی را بوجود آورده تا به کمک آن بتواند مواد شیمیایی و آرایشی، غذایی و نوشیدنی‌ها را بسته‌بندی کند. از آنجائیکه این سازمان دارای بیش از 270 کارمند و یک نیروگاه جدید بزرگ است، کیفیت و بهره‌وری از ارکان مهم در این کارخانه محسوب می‌شود و surface پاسخگوی عالی به نیازهای این مجموعه بوده است. چیک پک با استفاده از surface توانسته استفاده کارمندان از برنامه IFS ‘ ERP و برنامه‌های اصلی و بومی را بطورهمزمان فراهم کند تا انها با استفاده از آن حدود 1 تا 2 ساعت در هفته در ساعات کار خود صرفه‌جویی کنند و این در گرو دسترسی سیال به داده‌های تجارت آن‌ها توسط این ابزار بود که به کل مجموعه سود می‌رساند. با پاسخگویی به سؤالات خدمات مشتری و یا فروش سریع، مسئول انبار می‌توانست به سؤالات مشتریان سریع‌تر پاسخ دهد. و تولید قادر به تأمین به موقع قطعات و پیگیری به موقع آنها بود و کم‌کم کارآیی در انبار سیر صعودی خود را طی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید