آپدیت جدید برای سرفیس استودیو منتشر شد

سرفیس استودیو

شرکت مایکروسافت به تازگی آپدیتی جدید را برای سرفیس استودیو منتشر کرده است. مایکروسافت در این آپدیت تقریباً تمامی درایورهای سرفیس استودیو را به روز رسانی کرده است.

این آپدیت با هدف تغییر و به روز رسانی کامل قطعات سخت افزاری بزرگ‌ترین عضو خانواده سرفیس منتشر شده است که تنها دو ماه پس از عرضه آپدیت پاییزی روی دستگاه‌های سرفیس استودیو قابل نصب خواهد بود.

علاوه بر درایور سخت افزارهای مختلف، مایکروسافت امکان پشتبانی از فناوری واقعیت ترکیبی را هم به این دستگاه آورده است. بر همین اساس، دارندگان سرفیس استودیو از این پس با نصب آپدیت یاد شده می‌توانند از هدست های واقعیت ترکیبی و همچنین اپلیکیشن‌های مبتنی بر این فناوری که در ویندوز استور موجود شده است، استفاده کنند.

کاربران از همین حالا می‌توانند با مراجعه به بخش Settings> Update And Security> Windows Update آپدیت جدید برای سرفیس استودیو را دریافت کنند. گفتنی است که این آپدیت به طور خودکار و تنها از طریق اتصال به اینترنت نصب خواهد بود. کاربران کافی است پس از انجام این آپدیت سرفیس استودیوی خود را ریستارت کرده و از قابلیت آپدیت جدید استفاده کنند.

گفتنی است که کاربران پیش از دریافت این آپدیت باید حتماً نسخه آپدیت پاییزی با عنوان Fall Creators را دریافت کرده باشند.

در آپدیت مذکور با عنوان 15.68.9120.47 انتشار یافته که در آن قطعات سخت افزاری نظیر بلوتوث، وایرلس آپدیت شده‌اند. علاوه بر این، نسخه جدید درایور 21.21.13.8795 کارت گرافیک NVIDIA GeForce GTX نیز منتشر شده که امکان استفاده از قابلیت‌های واقعیت افزوده را روی کامپیوتر رومیزی سرفیس استودیو میاورد.

آپدیت جدید برای سرفیس استودیو در حالی منتشر شده است که مایکروسافت تصمیم دارد تا در آینده‌ای نزدیک از یک آپدیت نسبتاً بزرگ برای تمامی دستگاه‌های مبتنی بر ویندوز 10 رونمایی کند. این آپدیت مشخصاً پیش از رداستون 4 و چند ماه پس از عرضه Fall Creators برای ویندوز 10 منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید