ویدیو: سرفیس ماوس جدید آماده پیش سفارش شد

ویدیو: سرفیس ماوس جدید آماده پیش سفارش شد

مایکروسافت به تازگی از یک اکسسوری مهم برای سری محصولات سرفیس رونمایی کرده است.

این ماوس بدون سیم هم‌زمان با معرفی نسل دوم لپ‌تاپ‌های قدرتمند و فوق سبک سرفیس بوک معرفی شد که سازگاری کاملی با این دستگاه دارد.

از آنجایی که مایکروسافت در زمان معرفی سرفیس بوک 2، توجه ویژه‌ای به کاربران گیمر و علاقه‌مند به بازی‌های کامپیوتری کرده بود، سرفیس ماوس جدید با طراحی ارگونومی ویژه و خاصی تولید شده که برای کاربران طرفدار و علاقه‌مند به بازی‌های کامپیوتری و همچنین طراحان، گرافیست‌ها و مهندس‌ها و حتی افراد حرفه‌ای بسیار مناسب است.

سرفیس ماوس جدید از طراحی صنعتی ویژه‌ای بهره می‌برد که طی آن نحوه استفاده روزمره از این محصول جدید بسیار راحت و لذت بخش می‌شود.

ماوس جدید مایکروسافت دارای مکانیزم اسکرول مغناطیسی است و می‌تواند به سه دستگاه متفاوت برای انجام کارها به طور هم‌زمان متصل شود.

از آنجایی که این ماوس برای سری محصولات خانواده سرفیس تولید شده، رنگ پیش فرض آن نیز همانند دیگر محصولات اصلی سرفیس، خاکستری است.

ارگونومی این ماوس مخصوص دست راست است و جایگاه ویژه‌ای برای قرار گرفتن انگشت شست در آن تعبیه شده تا استفاده طولانی مدت از آن باعث خستگی دست نشود.

با وجود اینکه این محصول با نام سرفیس و مخصوص این دستگاه‌ها تولید شده، امکان اتصال به دیگر دستگاه‌ها نظیر کامپیوترهای ویندوزی، کامپیوترهای مک و دستگاه‌های هوشمند اندرویدی نیز وجود دارد.

نحوه شارژ ماوس جدید سرفیس برخلاف ماوس اختصاصی اپل با عنوان Magic Mouse به‌گونه‌ای است که در زمان اتصال به شارژ، کاربری ماوس دچار اختلال نشده و این محصول همچنان قابل کارکرد خواهد بود.

سرفیس ماوس جدید به تازگی از طریق Microsoft Store برای خریداران سه کشور انگلستان، آمریکا و استرالیا آماده عرضه شده و در آینده‌ای نزدیک برای کشورهای سراسر دنیا نیز عرضه خواهد شد.

پیش بینی می‌شود که این محصول در آینده‌ای نزدیک و در ماه‌های آتی  برای عرضه به کاربران ایرانی نیز آماده شود.

دیدگاهتان را بنویسید