فروش سرفیس به صورت حضوری از منابع رسمی مایکروسافت متوقف شد

فروش سرفیس به صورت حضوری از منابع رسمی مایکروسافت متوقف شد

شرکت مایکروسافت اعلام کرده که تمامی فروشگاه‌های رسمی خود برای ارائه خدمات فروش و پس از فروش را در سراسر جهان می‌بندد که این مسئله مشخصاً نشان از توقف فروش سرفیس به صورت حضوری و از طریق منابع رسمی این شرکت به حساب میاید.

مایکروسافت اعلام کرده که دیگر تصمیمی برای ارائه خدمات حضوری از طریق فروشگاه‌های فیزیکی به کاربران ندارد و تمامی شعبه‌های مایکروسافت استور را در سراسر جهان خواهد بست. این شرکت اعلام کرده که تنها 4 مایکروسافت استور رسمی در سراسر جهان به فعالیت خود ادامه خواهند داد که البته آن‌ها نیز هیچ یک از محصولات این شرکت را به فروش نخواهند رساند.

این مسئله به عنوان آن است که دیگر هیچ یک از مراکز رسمی مایکروسافت در سراسر جهان امکان فروش سرفیس به صورت را ندارند و دیگر این محصولات از طریق مراجعه به مراکز فیزیکی قابل خریداری نیستند.

مایکروسافت استورها در سراسر جهان خدمات مختلفی از جمله فروش محصولات سرفیس، محصولات برند ایکس باکس و خدمات نرم افزاری و سخت افزاری را ارائه می‌دادند؛ اما حالا شرکت مایکروسافت تمامی این فروشگاه‌ها را تعطیل کرده است.

مایکروسافت هیچ اطلاعات دقیقی در مورد دلیل توقف فرایند کاری این فروشگاه‌ها ارائه نداده است؛ با این حال برخی از منابع آگاه ادعا کرده‌اند که شرکت مایکروسافت از مدت‌ها پیش چنین تصمیمی را داشته است که پس از تعطیلی‌های اجباری ناشی از ویروس کرونا تصمیم به اجرایی کردن آن گرفته است.

شرکت مایکروسافت در حالی فروشگاه‌های فیزیکی خود را بسته که در گزارش مالی سه ماهه گذشته خود ادعای افزایش چشمم گیر درآمد ناشی از فروش محصولات نرم افزاری به صورت غیرحضوری را مطرح کرده بود. با توجه به این موضوع می‌توان به این نتیجه رسید که عرضه محصولات به صورت اینترنتی برای این شرکت درآمد بیشتری داشته است و مدیران آن حاضر به تقبل هزینه‌های راه اندازی فروشگاه‌های فیزیکی در سراسر جهان نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید