سرفیس بوک 2 یکی از دقیق‌ترین نمایشگرهای دنیا را دارد

سرفیس بوک 2 یکی از دقیق‌ترین نمایشگرهای دنیا را دارد

نسل جدید لپ تاپ‌های قدرتمند مایکروسافت که با عنوان سرفیس بوک 2 به بازار معرفی شده است، مجهز به یکی از باکیفیت‌ترین و بهترین نمایشگرهای دنیا است.
جو آزبورن، از نویسندگان وب سایت Tech Radar به تازگی با Steve Bathiche، مدیر بخش تحقیق و توسعه مایکروسافت صحبت کرده است و از او در مورد نحوه طراحی و کیفیت قطعات به کار گرفته شده در این محصول سؤال پرسیده است. مهم‌ترین سؤال آزبورن این است که مایکروسافت چگونه قطعات مورد نیاز برای ساخت سرفیس‌ها را انتخاب می‌کند و چگونه آن‌ها را در کنار هم جای می‌دهد.
Steve Bathiche در کنار تائید تلاش منحصر به فرد بخش سخت افزار شرکت بزرگ ردموند، تأکید ویژه‌ای روی نحوه انتخاب نمایشگرِ به کار رفته در سرفیس بوک 2 داشته است. او در این مصاحبه اعلام کرده که تیم تحقیق و توسعه مایکروسافت به دنبال نمایشگری با تعداد دقیق پیکسل‌ها و مجهز به قابلیت نگاتیو بوده است.
مدیر بخش تحقیق توسعه مایکروسافت ادعا کرد:
” تا به امروز هیچ یک از کمپانی‌های فعال در این حوزه نتوانسته‌اند تعداد دقیق پیکسل‌های به کار رفته در نمایشگر دستگاه خود را مشخص کنند. اما مایکروسافت توانسته این کار را انجام دهد. در حقیقت ما در مایکروسافت با به کار گیری متدی دقیق برای انتخاب نمایشگر، سرفیس بوک 2 را با صفحه نمایشی دقیق با نسبت ابعادی دقیقاً 3 به 2 و همچنین اندازه دقیق 12.50 اینچ با درصد خطای کمتر از یک هزارم تولید کرده‌ایم.”
شرکت بزرگ ردموند همچنین از یک پردازنده سفارشی در نمایشگر سرفیس بوک 2 استفاده کرده است. این پردازشگر وظیفه درک حرکات قلم و انگشت دست را دارد و با دقت کاملاً قابل قبولی می‌تواند حرکات مختلف و دستورها را ردیابی کند.
به‌طور کل، مایکروسافت پس از گذشت نزدیک به 6 سال تجربه در ساخت محصولات خانواده سرفیس، توانسته یکی از باکیفیت‌ترین و همچنین دقیق‌ترین محصولات هوشمند و همراه را در دنیا تولید کند. این مسئله از ساخت قطعات سخت افزاری گرفته تا نحوه کاربری ویژه و خاص سیستم عامل ویندوز به‌طور کامل نمایان است.

دیدگاهتان را بنویسید