کدام آنتی ویروس برای سرفیس ها مناسب‌تر است

کدام آنتی ویروس برای سرفیس ها مناسب‌تر است

 

استفاده از سیستم عامل ویندوز و در عین حال فضای پرمخاطره اینترنت، همواره باعث شده تا نصب  یک سیستم امنیتی قدرتمند نظیر آنتی ویروس از ملزومات استفاده از کامپیوترها به حساب آید. لزوم استفاده از سیستم عامل ویندوز به خودی خود از یک طرف و انتخاب یکی از سیستم‌های امنیتی که امروزه در دنیا وجود دارد در کنار فاکتورهایی نظیر سطح ایمنی آنتی ویروس، سرعت عملکرد ویندوز پس از نصب آنتی ویروس، سیستم آپدیت‌های منظم و قیمت لایسنس این نرم افزارها باعث سردرگمی بسیاری از افراد می‌شود.

در این مطلب 6 آنتی ویروس و نرم افزار امنیتی برتر سال 2017 که برای سرفیس ها مناسب هستند را معرفی خواهیم کرد. در انتخاب این سیستم‌های امنیتی تلاش شده تا بر اساس دو اصل امنیت و سرعت آنتی ویروس‌های برتر را معرفی کنیم.

کدام آنتی ویروس برای سرفیس ها مناسب‌تر است

  1. Windows Defender Security Center

سیستم امنیتی پیش فرض مایکروسافت برای ویندوز 10! این سیستم امنیتی به صورت پیش فرض در سیستم عامل مایکروسافت نصب شده و ضریب امنیتی مناسبی دارد و از طریق windows Update به صورت خودکار به روز رسانی می‌شود.

اینترنت سکیوریتی مایکروسافت توانسته بالاترین امتیاز سرعت و امنیت در تست Real-World Protection را از وب سایت امنیتی-تحلیلی av-comparatives بگیرد. پس با این حساب می‌توان مطمئن بود که کمپانی بزرگ ردموند به امنیت کاربرانش اهمیت ویژه‌ای می‌دهد.

شاید در نگاه  بسیاری از تحلیلگران حوزه امنیت سایبری، Windows Defender Security Center که توسط مایکروسافت برای کاربران ویندوز 10 عرضه شده، گزینه‌ای کافی به حساب نیاید؛ اما با این حال باید بگوییم که وجود این سیستم امنیتی برای کاربران ویندوز بسیار ضروری و لازم است.

پس با این حساب پیشنهاد می‌کنیم که حتی اگر از آنتی ویروس دیگر و قدرتمندتری استفاده می‌کنید، به هیچ وجه سیستم امنیتی پیش فرض مایکروسافت را فراموش نکنید.

Windows Defender Security Center را همیشه در کنار آنتی ویروس خودتان آپدیت نگه دارید. حتی اگر تمایلی به تهیه و نصب آنتی ویروس دیگری ندارید، باید بدانید که سیستم امنیتی پیش‌فرض مایکروسافت می‌تواند دستگاه شما را از بسیاری از خطرها موجود در فضای اینترنت مصون نگه دارد.

کدام آنتی ویروس برای سرفیس ها مناسب‌تر است

  1. Bitdefender Antivirus Plus

بیت دیفندر یکی از بهترین آنتی ویروس‌های ویندوز است که برای چند سال متوالی توانسته نام خود را در لیست بهترین سیستم‌های امنیتی دنیا جای دهد. با بیش از 500 میلیون کاربر، بیت دیفندر از الگوریتمی هوشمند برای تحلیل، بررسی و در نهایت تشخیص بدافزارها استفاده می‌کند.

بیت دیفندر از نظر وب سایت Tom’s Guide توانسته عنوان بهترین آنتی ویروس سال 2017 را دریافت کند.

از ابتدای سال 2017 تاکنون حملات هکرها و خطرات اینترنتی بیشتر به سمت باج افزارهایی شبیه واناکرای متمایل شده است. به همین دلیل لابراتوار رومانیایی بیت دیفندر در نسخه جدید خود توجه بیشتری به این خطرات کرده و یک ابزار کاملاً هوشمند برای مقابله با باج افزارها ارائه کرده است.

تست Real-World Protection وب سایت av-comparatives نشان می‌دهد که بیت دیفندر با امنیت 100 درصدی در برابر بد افزارها ایستادگی کرده است.

کدام آنتی ویروس برای سرفیس ها مناسب‌تر است

  1. Kaspersky Total Security

کامل‌ترین نرم افزار امنیتی موجود را کمپانی روسی کسپرسکی ارائه می‌دهد. ابزارهای امنیتی مختلفی نظیر مدیریت کامپیوتر برای والدین، کنترل دسترسی افراد یک خانواده یا یک شرکت به کامپیوترها و مدیریت پسوردها برای وب گردی و جلوگیری از هک و دریافت بدافزارها تنها بخشی از قابلیت‌های اصلی پکیج بزرگ کسپرسکی است.

لابراتوار امنیتی کسپرسکی در سال‌های متمادی توانسته نام خود را به عنوان مهم‌ترین و سریع‌ترین سیستم امنیتی به دنیا بشناساند. همین عنوان کافی است تا بتوان به‌راحتی به کسپرسکی اعتماد کرد و امنیت کامپیوتر را در اختیار آن قرار داد.

کسپرسکی از سیستم عامل‌های اندروید، آی او اس و مک او اس نیز پشتیبانی می‌کند و جالب اینجاست بدانید که در کنار ویندوز 10 از نسخه‌های قدیمی سیستم عامل مایکروسافت تا ویندوز ایکس پی نیز پشتیبانی می‌کند.

کدام آنتی ویروس برای سرفیس ها مناسب‌تر است

  1. McAfee AntiVirus Plus

آنتی ویروس مکافی توانسته برای چندین سال متمادی نام خود را به عنوان یک ابزار امنیتی معتبر در ذهن بسیاری از کاربران ثبت کند. این آنتی ویروس توانسته برچسب Editors’ Choice 2017 را از مجله اینترنتی PCMag دریافت کند.

مکافی ابزار ایمن و قدرتمند است که بیشتر برای کاربران خانگی ساخته شده است. این آنتی ویروس مراقبت کاملاً قابل قبولی از خود نشان داده و می‌تواند از دستگاه شما در برابر بدافزارها و ویروس‌ها مراقبت کند.

این آنتی ویروس همچنین از سیستم عامل‌های اندروید، آی او اس و مک او اس نیز پشتیبانی می‌کند و می‌تواند امنیت تمامی دستگاه‌های شما را به صورت یک جا تضمین کند.

گفتنی است که av-comparatives، آنتی ویروس مکافی را ابزار مناسب برای کارهای خانگی دانسته که در تست‌های جدید این بنیاد نمره نسبتاً قابل قبولی را کسب کرده است.

کدام آنتی ویروس برای سرفیس ها مناسب‌تر است

  1. Norton Security Standard

سیمانتک 26 سال است که آنتی ویروس نورتون را به عنوان یک ابزار امنیتی فوق‌العاده عرضه می‌کند. با این حال برخی از کاربران بر سر امنیت این آنتی ویروس آمریکایی قسم می‌خورند و برخی دیگر تمایل زیادی به نصب آن ندارند. با این حال این آنتی ویروس یکی از بهترین و در عین حال کارآمدترین ابزارهای امنیتی ویندوز به حساب میاید.

تست‌های av-comparatives، امنیت نسخه جدید نورتون را هم رده آنتی ویروس مک آفی می‌دانند.

کدام آنتی ویروس برای سرفیس ها مناسب‌تر است

  1. ESET Nod32

شاید بسیاری از کاربران ایرانی به استفاده از نود، یا همان ناد 32 علاقه داشته باشند. بسیاری نود 32 اسلواکیایی را یکی از سریع‌ترین برنامه‌های محافظت از کامپیوتر در حوزه کارهای شخصی می‌دانند که در برابر بدافزارها و ویروس‌ها مقاومت بسیار بالایی دارد. نود 32 یک ابزار امنیتی رایج و ارزان است که کاربری آن آسان است.

دیدگاهتان را بنویسید