تصویری از سرفیس لپ تاپ 2 در یک برنامه تلویزیونی فاش شد

تصویری از سرفیس لپ تاپ 2 در یک برنامه تلویزیونی فاش شد

مایکروسافت سه روز دیگر تصمیم به معرفی سرفیس بوک 2 در کنار دیگر محصولات سری سرفیس دارد و حالا تصویری از سرفیس لپ تاپ 2 در یک برنامه تلویزیونی فاش شده است.

وب سایت WindowsUnited.de به تازگی تصویری از قسمت جدید سریال ابرقهرمانی Iron Fist که از شبکه اینترنتی نتفلیکس پخش می‌شود را منتشر کرده و در آن ادعا کرده که شایعات مربوط به سرفیس لپ تاپ 2 و عرضه آن با رنگ مشکی صحت دارد. در این قسمت از سریال تلویزیونی «مشت آهنین» سرفیس لپ تاپ 2 در دست یکی از بازیگران دیده می‌شود.

در این تصویر به طور مشخص یک لپ تاپ در ابعادی مشابه با سرفیس لپ تاپ مشاهده می‌شود که دارای رنگ مشکی بوده و لوگوی سرفیس مایکروسافت نیز در پشت آن دیده می‌شود. همین مسئله باعث شده تا بسیاری از تحلیلگران این تصویر را به عنوان مهر تأییدی بر شایعات مربوط به سرفیس لپ تاپ 2 تلقی کنند.

تحلیلگران بر این باور هستند که مایکروسافت به صورت عمدی هزینه تبلیغات نامحسوس را به سازندگان این سریال تلویزیونی داده است. در حالی که برخی دیگر بر این باور هستند که سرفیس لپ تاپ 2 به صورت اشتباه و زود هنگام در خط تبلیغات نامحسوس این سریال تلویزیونی قرار گرفته است.

مایکروسافت تصمیم دارد تا در روز دوم اکتبر 2018 یعنی تا سه روز دیگر، از سری محصولات جدید خود رونمایی کند. این محصولات در کنار نسخه جدید سرفیس لپ تاپ احتمالاً شامل سرفیس پرو 6 یا سرفیس پرو 2018 به همراه سرفیس استودیو باشد. مایکروسافت تصمیم دارد تا احتمالاً این محصولات را با قیمت نسل‌های قبلی آماده عرضه به بازار کند تا قیمت محصولات سرفیس در بازار جهانی ثابت باقی بماند.

سرفیس های جدید با وجود عدم تغییر در قیمت گذاری، احتمالاً با سخت افزارهای جدید و مدرن‌تر آماده عرضه خواهند شد که از لحاظ بازدهی و مصرف انرژی بسیار بهینه‌تر و قدرتمندتر از نسخه‌های پیشین خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید