مایکروسافت به دنبال افزایش عرضه سرفیس هاب

مایکروسافت به دنبال افزایش عرضه سرفیس هاب

شرکت مایکروسافت روز گذشته اعلام کرد که میزان عرضه و فروش برخی از محصولاتش، نظیر سرفیس هاب و Microsoft 365 را در سراسر دنیا افزایش خواهد داد.
بر همین اساس مایکروسافت از همین حالا تصمیم گرفته تا محصولاتی نظیر Microsoft 365 و سرفیس هاب را در هنگ کنگ با تیراژ بیشتری در دسترس همگانی قرار دهد. گفتنی است که مایکروسافت به مهم ترین و بزرگترین شرکت نرم افزاری حال حاضر در دنیا شناخته تبدیل شده است. گذشته از نسخه های دیگر سیستم عامل ویندوز، ردموندی ها بیش از 100 میلیون کاربر اکانت تجاری Office 365 و ویندوز 10 در حال حاضر بیش از 500 میلیون کاربر فعال دارد.
همین مسئله باعث شده تا مایکروسافت به دنبال عرضه هر چه بیشتر محصولات نرم فازاری و سخت افزاری خود باشد.
تا پیش از این مایکروسافت اعلام کرده بود که تیم توسعه سرفیس هاب را تعطیل کرده و تولید آن را به عهده یک تیم مهندسی دیگر گذاشته است. این در حالی است که مدیر های مایکروسافت اعلام کرده اند که سرفیس هاب به اندازه تمامی محصولات خانواده سرفیس برای آنها اهمیت دارد و ردموندی قصد دارند تا نسخه دوم آن را با تغییرات و بهبود های بهتری عرضه کنند. بر همین اساس، مایکروسافت هر دو نسخه 55 اینچی و 84 اینچی این سرفیس غول پیکر را با تیراژ بالا در هنگ کنگ عرضه کرده است.
مایکروسافت تصمیم دارد تا عرضه و فروش محصولات سرفیس را در تمامی کشور های دنیا افزایش دهد. به همین دلیل میتوان پیش بینی کرد که ردموندی ها سیاست های متفاوتی را در زمینه فروش و عرضه محصولات نرم افزاری و سخت افزاری شان در آسیا و خاورمیانه پیش بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید