گلکسی بوک سامسونگ در تلاش برای رقابت با سرفیس

گلکسی بوک سامسونگ در تلاش برای رقابت با سرفیس

تا پیش از این سامسونگ با ارائه محصولات مبتنی بر اندروید در تلاش برای رقابت با شرکت های بزرگ سازنده تلفن های هوشمند و تبلت ها مانند اپل بود اما حالا طبق خبر هایی که از محصولات جدید سامسونگ منتشر میشوند، گویا سامسونگ قصد دارد وارد بازار محصولات هیبریدی، بخصوص تبلت های مبتنی بر ویندوز شود.

به نظر میرسد که سامسونگ در حال آماده سازی یک تبلت مجهز به ویندوز 10 هست. ای در حالی است که اخبار جدیدی که به بیرون درز کرده نام این تبلت را گلکسی تب پرو و یا گلکسی بوک اعلام میکنند. مدتی پیش سامسونگ اپلیکیشنی با نام Book Setting را در ویندوز استور مخصوص دستگاه های مجهز به ویندوز 10 منتشر کرد. این اپلیکیشن که برای تنظیمات قلم استایلوس مخصوص صفحه های لمسی AMOLED ساخته شده، قابلیت های مختلفی نظیر امکان رمز گذاری برروی ویندوز به صورت Pattern دقیقا مانند آنچه که امروز در اندروید شاهد آن هستیم را به کار بران ارائه میدهد.

از طرف دیگر به نظر میرسد که سامسونگ قصد دارد این اپلیکیشن را در تبلت ویندوزی جدید خودش که با طراحی شبیه به سرفیس های مایکروسافت ساخته میشود ارلئه دهد. البته هنوز اطلاعات دقیقی از کانفیگ و نوع طراحی این دستگاه در دسترس نیست اما احتمال میرود تا پایان سال 2017 شاهد معرفی این محصول توسط سامسونگ باشیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.