کیبورد سرفیس پرو ایکس در دو مدل آماده عرضه می‌شود

کیبورد سرفیس پرو ایکس در دو مدل آماده عرضه می‌شود

شرکت مایکروسافت تصمیم دارد تا دو مدل از کیبورد سرفیس پرو ایکس را آماده عرضه به بازار کند که دارای خصوصیات و قیمت‌های متفاوت است.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده اخیر، شرکت مایکروسافت دو مدل کیبورد سرفیس پرو ایکس را آماده فروش در بازار کرده است. مدل اول این محصول جانبی شامل کیبورد سرفیس جدید به همراه قلم استایلوس اسلیم می‌شود که از پوشش آلکانتارا آماده فروش شده و قیمت نسبتاً بالاتری نسبت به نسخه دوم دارد.

نسخه دوم که با قیمت پایین‌تری آماده عرضه به بازار می‌شود، صرفاً یک تایپ کاور معمولی شبیه به کیبوردهای ارائه شده برای سرفیس پروها است که بدون قلم استایلوس به فروش می‌رسد.

نکته اصلی در این میان به عدم قرار گرفتن جایگاه قلم در کیبورد ارزان قیمت مربوط است. کاربران در صورت خرید این محصول امکان قرار دادن قلم استایلوس اسلیم و جدید ارائه شده برای سرفیس پروی جدید را نخواهند داشت. بر این اساس کاربرانی که تمایل به استفاده از این قلم را دارند بهتر است کیبورد سیگنیچر را خریداری کنند تا بعدها برای قرار دادن قلم در زیر کیبورد با مشکل مواجه نشوند.

گفتنی است که سرفیس پرو ایکس قرار است در ماه نوامبر 2019 آماده عرضه شود و شرکت مایکروسافت از همین حالا فرایند آماده سازی فروشگاه‌های رسمی خود برای فروش و عرضه این محصول را در سراسر جهان آغاز کرده است. بر این اساس می‌توان مطمئن بود که در روزهای آتی با آغاز فروش سرفیس پروی ایکس قیمت کیبورد و تایپ کاور این محصول به همراه قلم استایلوس اسلیم و دیگر لوازم جانبی آن‌ها مشخص شود و کاربران بتوانند این محصولات را نیز از عامل‌های فروش مجاز و فروشگاه‌های رسمی مایکروسافت در سراسر جهان خریداری کنند. ضمناً سرفیس پرو ایکس قرار است هم زمان با سرفیس پرو 7 و دیگر محصولات جدید شرکت مایکروسافت آماده عرضه به بازار شود.

دیدگاهتان را بنویسید