کنفرانس جهانی موبایل 2016: پیشتازی سونی در معرفی محصولات جدید

کنفرانس جهانی موبایل 2016: پیشتازی سونی در معرفی محصولات جدید

کنفرانس WMC در حقیقت بزرگترین رویداد بین المللی در زمینه تلفن های هوشمند است. سال گذشته در همین کنفرانس بود که پرچمدارانی همچون اچ تی سی وان ام 9 و گلکسی 6 اس و همینطور ساعت هوشمند هواویی برای اولین بار به دنیا معرفی شدند.

البته گول اسم ظاهری این کنفرانس را نباید خورد! WMC فقط در حوزه تلفن های هوشمند فعالیت ندارد. WMC مکان بسیار مناسبی برای معرفی تبلت ها، کامپیوتر های همراه و همچنین ساعت های هوشمند و دیگر پوشیدنی های هوشمند نیز هست.

اما شایعات بسیاری در مورد کنفرانس امسال در اینترنت پخش شده و چشم علاقه مندان فن آوری در این روزها به شهر بارسلونا و به آنچه که شرکت های بزرگ مانند سونی، سامسونگ و ال جی در کنفرانس امسال معرفی خواهند کرد دوخته شده است.

تاکنون در نمایشگاه امسال سونی یکی از فعالترین کمپانی ها بوده و 3 تلفن هوشمند از سری جدید Xperia X معرفی کرده است. این سه تلفن هوشمند اکسپریا X، اکسپریا X پرفورمنس و اکسپریا XA نام دارند. هر سه تلفن هوشمند جدید سونی دارای صفحه نمایش 5 اینچ با کیفیت 1080p هستند و بالا رده ترین آنها که اکسپریا X هست، با قیمت 650 دلار عرضه خواهد شد که دارای دوربین 23 مگاپیکسلی است. همچنین طراحی بدنه اکسپریا XA با الهام از زبان طراحی اکسپریا Z3+ شکل گرفته که فریم اطراف آن تا حدودی گرد تر شده است.

البته فعالیت های سونی تنها به ارائه تلفن های هوشمند ختم نشده بلکه سونی از گجت های هوشمندی که میتوانند به تجریه کاربری در یک زندگی هوشمند کمک کنند نیز رونمایی کرده است. این گجت ها کهXperia Eye و Xperia Ear نام دارند، سعی دارند تا گامی فراتر در دنیا فن آوری بردارند تا فعالیت های هوشمند را بدون دخالت دست و چشم ها به اجرا در آورند.

ما در امتداد پارسه سعی خواهیم کرد تا اخبار شگفت انگیز در مورد این کنفرانس را به شما ارائه دهیم. منتظر اخبار بعدی در مورد این کنفرانس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید