کسب نماد اعتماد الکترونیکی توسط وب سایت مای سرفیس

کسب نماد اعتماد الکترونیکی توسط وب سایت مای سرفیس

بدین‌وسیله به هم‌وطنان گرامی اعلام می‌شود که وب سایت مای سرفیس به نشانی mysurface.ir موفق به کسب نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت شده است.

بر همین اساس، کاربران و خریداران گرامی از این پس می‌توانند از طریق وب سایت مای سرفیس، محصولات مورد نظر خود را به صورت مستقیم خریداری کرده و با اتصال به درگاه پرداخت الکترونیکی بانک، خریدهای خود را به صورت الکترونیکی سفارش دهند.

نماد اعتماد الکترونیکی، یكی از عوامل مهم توسعه تجارت الكترونیكی است که باعث اعتماد هرچه بیشتر خریداران و کاربران برای اقدام به خرید و سفارش محصولات مورد نظر خود از طریق درگاه‌های بانکی در وب سایت مورد نظر می‌شود.

مركز توسعه تجارت الكترونیكی مسئولیت ایجاد زیر ساخت‌های مناسب امنیتی و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را بر عهده دارد. ساماندهی وب سایت‌های تجاری در كشور مؤثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الكترونیكی خواهد بود. به‌نحوی‌که مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید