کاربرد تلگرام برای سرفیس ها بهبود پیدا کرد

تلگرام سرفیس

آپدیت جدید نسخه دسکتاپ پیام رسان تلگرام برای سیستم عامل ویندوز سازگاری بهتری با رابط کاربری لمسی دستگاه‌های ویندوزی نظیر سرفیس پیدا کرده است.

اپلیکیشن دسکتاپ تلگرام که از طریق ویندوز استور منتشر می‌شود از این پس امکان بررسی سریع‌تر پیام‌ها برای رابط کاربری صفحات لمسی را پیدا کرده است. این قابلیت برای کاربران دستگاه‌های ویندوزی که از نمایشگر لمسی استفاده می‌کنند بسیار مفید و کاربردی خواهد بود.

تا پیش از این برخی از کاربران دستگاه‌های لمسی نظیر سرفیس ها از وجود باگ‌های مختلف مرتبط  با رابط لمسی خبر داده بودند. اما حالا تیم توسعه دهنده پیام رسان تلگرام اقدام به بهبود این قابلیت برای کاربران سرفیس کرده اند.

در نسخه جدید تلگرام، دسترسی به گزینه‌های بیشتر، از طریق اشاره کردن به آیکون فردِ در حال گفت و گو بیشتر شده است و کاربران از این پس می‌توانند فایل‌های به اشتراک گذاشته شده خود با کاربران دیگر را سریع‌تر از همیشه مشاهده کنند. گفتنی است که این قابلیت تنها به افراد در حال گفت و گو محدود نبوده و گروه‌ها را نیز شامل می‌شود.

در آپدیت جدید همچنین دسترسی به پیام‌های ذخیره شده آسان‌تر شده است. علاوه بر این، کاربران می‌توانند مدیریت بهتری روی گروه‌هایی تحت نظارت خودشان داشته باشند.

اگر از کاربران سرفیس هستید توصیه می‌شود حتماً نسخه موجود در استور پیام رسان تلگرام را دریافت کنید. با وجود اینکه بسیاری از قابلیت‌های نسخه تلگرام موجود در ویندوز استور با نسخه دانلودی آن از وب سایت رسمی برابر است، اما برخی از قابلیت‌ها نظیر آپدیت خودکار از طریق مایکروسافت استور در نسخه یاد شده، باعث کاربری بهتری از این پیام رسان محبوب می‌شود.

شما می‌توانید با مراجعه به این لینک، نسخه تلگرام ارائه شده در ویندوز استور را به صورت رسمی دریافت کنید. گفتنی است که برای دانلود اپلیکیشن‌ها از مایکروسافت استور، ممکن است در برخی از موارد نیاز به وارد کردن حساب کاربری مایکروسافت داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید