کاربران ویندوز 10 از این پس میتوانند قفل دستگاه خود را با سنسور اثر انگشت گوشی های سامسونگ باز کنند

کاربران ویندوز 10 از این پس میتوانند قفل دستگاه خود را با سنسور اثر انگشت گوشی های سامسونگ باز کنند

شرکت سامسونگ اخیرا اپلیکیشن های مربوط به Windows Hello راآپدیت کرده است و کاربران گوشی های گلکسی اس 6 اس 7 و اس 8 میتوانند کامپیوتر های شخصی خود که برروی آنها ویندوز 10 نصب شده قفل گشایی کنند. سامسونگ این قابلیت را سال گذشته و تنها برای Galaxy TabPro S ارائه داده بود که از طریق اپلیکیشن Samsung Flow به کاربران اجازه میداد تا قفل تبلت را باز کنند. اما با آپدیت جدید این اپلیکیشن، دارندگان گوشی های هوشمند پرچمدار سامسونگ میتوانند از طریق سنسور اثر انگشت گوشی خود تمامی دستگاه های مبتنی بر ویندوز 10، از جمله سرفیس را باز کنند.
در کنار قفل گشایی از طریق تلفن هوشمند، کاربران گوشی های سامسونگ میتوانند اعلان های تلفن هوشمند خود را روی دستگاه ویندوزی خود مشاهده کنند. این قابلیت نیز تا پیش از این در کامپیوتر های شخصی سامسونگ موجود بود اما حالا سامسونگ با همکاری با مایکروسافت تصمیم گرفته تا آن را برای تمام کاربران ویندوز 10 عرضه کند.
ویندوز 10 در حال حاضر محبوب ترین سیستم عامل در سراسر جهان است و تا به امروز بیشترین رکورد نصب روی دستگاه ها را داشته، به همین دلیل به نظر میرسد ساکسونگ تصمیم دارد تا با ارائه خدمات مختلف به کاربران این سیستم عامل، محبوبیت دستگاه های هوشمند خود، بویژه تلفن های هوشمند سری گلکسی را افزایش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید