پیش فروش سرفیس پرو 6 و سرفیس لپ تاپ 2 در سراسر جهان آغاز شد

پیش فروش سرفیس پرو 6 و سرفیس لپ تاپ 2 در سراسر جهان آغاز شد

شرکت مایکروسافت از روز گذشته، فرایند پیش فروش دو دستگاه جدید خود را آغاز کرده است و حالا وب سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی مجاز نظیر آمازون پیش فروش سرفیس پرو 6 و سرفیس لپ تاپ را به صورت جهانی آغاز کرده‌اند.

مایکروسافت اعلام کرده که این محصولات قرار است در روز 16 اکتبر سال جاری میلادی آماده عرضه به بازار شوند. با این حال خریدارانی که از همین حالا سفارش این محصول را در وب سایت آمازون ثبت کنند می‌توانند در مدت کوتاه‌تری این محصول را دریافت کرده و از آن استفاده کنند.

پیش فروش سرفیس پرو 6 و سرفیس لپ تاپ 2 در حالی آغاز شده است که فروشگاه‌های رسمی آنلاین که با مایکروسافت در این زمینه همکاری می‌کنند، امکاناتی برای ارائه خدمات در ایران ندارند، با این حال کاربران ایرانی نیز در آینده نزدیک می‌توانند این محصول را از طریق عامل‌های فروش مجاز در ایران خریداری کنند. علاوه بر آمازون، کاربران امکان خرید این محصولات را از طریق فروشگاه آنلاین و رسمی مایکروسافت و همچنین اپلیکیشن مایکروسافت استور ارائه شده در ویندوز 10 نیز دارند.

سرفیس پرو 6 و سرفیس لپ تاپ 2 محصولات جدید خانواده سرفیس هستند که از طرف شرکت مایکروسافت در جریان رویداد دوم اکتبر رونمایی شدند. این محصولات برخلاف سال گذشته در دو آپشن با رنگ مشکی و خاکستری آماده عرضه شده‌اند. سرفیس پرو 6 و سرفیس لپ تاپ هر دو از پردازنده‌های نسل جدید شرکت اینتل استفاده می‌کنند که از لحاظ بازدهی و مصرف انرژی و طول عمر باتری بسیار بهینه‌تر از محصولات پیشین هستند.

بر اساس اطلاعات به دست آمده می‌توان پیش بینی کرد که تا یک ماه دیگر کاربران ایرانی نیز بتوانند سرفیس پرو 6 و سرفیس لپ تاپ را از طریق منابع فروش مجاز خریداری کنند. گفتنی است که قیمت نهایی این محصولات در بازار ایران هنوز مشخص نیست و باید تا زمان عرضه این محصولات در کشور منتظر باقی ماند.

دیدگاهتان را بنویسید