پچ های اختصاصی آپدیت جولای ویندوز 10 منتشر شد

پچ های اختصاصی آپدیت جولای ویندوز 10 منتشر شد

شرکت مایکروسافت به تازگی اقدام به عرضه یک پچ اختصاصی برای آپدیت ماه جولای ویندوز 10 کرده است.

آپدیت الحاقی ماه جولای به تازگی در اختیار کاربران قرار گرفته است و حالا شرکت مایکروسافت پس از دریافت گزارش‌هایی مبتنی بر عدم کارکرد این آپدیت‌ها، اقدام به ارائه یک پچ اختصاصی برای رفع مشکلات این آپدیت الحاقی کرده است.

بسیاری از کاربران دستگاه‌های مبتنی بر ویندوز 10 که آپدیت ماه جولای را دریافت کرده بودند، گزارش‌هایی مبتنی بر عدم کارکرد صحیح برخی از برنامه‌ها نظیر Lync و Skype را داده بودند. بر اساس ادعای تحلیلگران این مشکل به طور مشخص به نسخه‌های جدید .NET Framework و (CVE-2018-8202, CVE-2018-8260, CVE-2018-8284 CVE-2018-8356) مربوط می‌شده است که باعث می‌شد تا برخی از کامپیوترهای ویندوزی، امکان اجرای صحیح تعدادی از نرم افزارهای خاص را نداشته باشند.

مایکروسافت پس از دریافت این گزارش‌ها اقدام به عرضه یک پچ اختصاصی برای رفع مشکلات ایجاد شده در آپدیت ماه جولای کرده است. گفتنی است که کاربرانی که آپدیت جولای 2018 را از همین حالا روی دستگاه خود نصب کرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به بخش Windows Update در تنظیمات اصلی سیستم عامل، اقدام به دریافت این به روز رسانی برای رفع مشکلات یاد شده کنند.

علاوه بر این کاربرانی که تا به حال آپدیت جولای را دریافت نکرده‌اند، دیگر با این مشکلات مواجه نخواهند شد، چرا که نسخه جدیدی که از این پس در آپدیت جولای ارائه می‌شود فاقد این مشکلات بوده و به خودی خود باعث به وجود آمدن دردسرهای مشابه نمی‌شود.

علاوه بر این، به کاربران توصیه می‌شود تا در هنگام نصب این آپدیت‌ها، دقت لازم برای عدم قطع شدن اینترنت و همچنین عدم خاموش ناگهانی دستگاه را به عمل بیاورند؛ هر چند که این آپدیت بسیار کوچک است و تغییرات بزرگی را در سیستم عامل ایجاد نمی‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید