پشتیبانی نرم‌افزاری از سرفیس پن اسلیم اضافه شد

پشتیبانی نرم‌افزاری از سرفیس پن اسلیم اضافه شد

شرکت مایکروسافت به تازگی اپلیکیشن سرفیس در ویندوز را به منظور بهینه سازی و پشتیبانی هر چه بهتر از سرفیس پن اسلیم عرضه کرده است.

این آپدیت هم‌زمان با آغاز عرضه جهانی سرفیس پرو ایکس آماده ارائه شده است و کاربران می‌توانند با دانلود و نصب جدیدترین آپدیت ارائه شده از اپلیکیشن سرفیس پشتیبانی از قلم استایلوس را به دستگاه‌های سرفیس خود اضافه کنند.

مایکروسافت در جریان کنفرانس دوم اکتبر 2019 خود در کنار معرفی نسل جدید کامپیوترهای سرفیس شامل سرفیس لپ تاپ 3، سرفیس پرو 7، سرفیس پرو ایکس و سرفیس نئو و سرفیس دو از نسل جدید قلم‌های این دستگاه‌ها با عنوان سرفیس پن اسلیم رونمایی کرد.  سرفیس پن اسلیم از لحاظ ظاهری بسیار کوچک‌تر و ظریف‌تر از نسل‌های پیشین شده است و قابلیت‌های جدیدی به آن اضافه شده است که باعث بهبود تجربه کاربری در زمینه یادداشت برداری و طراحی خواهد شد.

در این میان مشخص شده است که آپدیت جدید نرم‌افزاری تنها برای سرفیس پرو ایکس آماده عرضه شده است و کاربران دستگاه‌های دیگر فعلاً امکان پشتیبانی از این قلم را ندارند.

کاربرانی که سرفیس پرو ایکس را خریداری کرده‌اند از همین حالا می‌توانند با مراجعه به مایکروسافت استور اقدام به دانلود و نصب نسخه  جدید این نرم‌افزار کرده و به صورت بهینه و بهبود یافته تر از دستگاه‌های خود استفاده کنند. گفتنی است که سرفیس پن اسلیم در حال حاضر قرار است روی سرفیس پرو ایکس و در آینده در سرفیس نئو پشتیبانی شود.

با این حال مایکروسافت ممکن است پشتیبانی از این قلم را به سری جدید دستگاه‌های دیگر از خانواده سرفیس گسترش دهد که این امر مستلزم عرضه آپدیت‌های نرم‌افزاری و معرفی محصولات جدید از طرف شرکت مایکروسافت در آینده خواهد بود. گفتنی است محصولات جدید سرفیس هر ساله در ماه اکتبر معرفی خواهند شد و بعد از چند ماه آماده عرضه به بازار جهانی خواهند شد.

 

دیدگاهتان را بنویسید