پس مدتها تاخیر نسخه enterprise عینک گوگل عرضه شد

پس مدتها تاخیر نسخه enterprise عینک گوگل عرضه شد

از زمان معرفی و عرضه اولین مدل گوگل گلس مدت زیادی می گذرد. با این حال گوگل دو سال پیش اعلام کرد تلاش دارد تا گوگل گلس را بیشتر برای کاربرد های تجاری تولید و عرضه کند. اما حالا به نظر میرسد که سرگئی برین و تیمش تصمیم گرفته اند تا به نحو بهتری این کار را انجام دهند.

گوگل گلس جدید بیشتر با تمرکز بر کارهای تجاری تولید شده که از لحاظ طراحی تا حدودی با نسخه ابتدایی عینک هوشمند گوگل تفاوت دارد.  بسته بندی گوگل گلس جدید در دو بخش متفاوت عرضه شده است. بخش اول این بسته بندی شامل بدنه سمت راستی گوگل گلس می شود که به طور کل تمامی سخت افزار های عینک هوشمند را در دل خود جای داده، و در بخش دوم بسته بندی گوگل گلس تجاری، فریم عینک مخصوص قرار دارد که قابلیت اتصال به بخش اول را دارد.

سخت افزار نسخه enterprise گوگل گلس تاحدودی کیفیت بهتری به نسبت نسخه اول پیدا کرده و از لحاظ کارایی تاحدودی بهتر شده است. عینک جدید دارای اسپیکر صوتی، سیستم اتصال دو بانده WiFi، چراغ LED و دوربین است که دارای پردازنده Intel Atom سریع تر و باتری 780 میلی آمپر ساعتی است.

گوگل مدت زیادی است که خبر ها در مورد گوگل گلس enterprise را منتشر کرده است. با این حال گوگل در عرضه این محصول تاحدودی با تاخیر مواجه شده بود و پس از چندین ماه انتظار مشتریان به تازگی این محصول را دریافت کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید