پایان فعالیت فروشگاه اینترنتی تاپ سان

پایان فعالیت فروشگاه اینترنتی تاپ سان

بدین‌وسیله به اطلاع کاربران و مشتریان عزیز می‌رساند که فروشگاه اینترنتی تاپ سان به فعالیت‌های خود پایان داده است.

با این حال علاقه‌مندان و خریداران محترم محصولات مایکروسافت همچنان می‌توانند از طریق وب سایت mysurface.ir با شرکت امداد پارسه همراه باشند و در صورت نیاز، محصولات خود را به صورت ایمن و از طریق بستر اینترنت سفارش و خریداری کنند.

وب سایت مای سرفیس مرجعی کامل برای بررسی، مقایسه و خرید محصولات سخت افزاری تولید شده توسط شرکت مایکروسافت است. این وب سایت به طور کامل به زبان فارسی بوده و مجوزهای لازم برای فعالیت در حوزه تجارت الکترونیک را از نهادهای مربوطه دریافت کرده است.

کاربران عزیز می‌توانند از طریق وب سایت مای سرفیس اطلاعاتی کافی از تمامی محصولات اصلی و جانبی مایکروسافت سرفیس به دست بیاورند و پس از آن اقدام به مقایسه و تصمیم گیری نهایی برای خرید محصول مورد نظر خود کنند.  در بخش وبلاگ مای سرفیس نیز کاربران می‌توانند علاوه بر آگاهی از جدیدترین خبرهای حوزه تکنولوژی و به ویژه شرکت مایکروسافت، از ترفندهای ویژه برای استفاده از سری محصولات سرفیس و همچنین دیگر کامپیوترهای ویندوزی آگاه شوند.

شرکت امتداد پارسه امید دارد تا از طریق بستر وب سایت مای سرفیس همانند گذشته خدمات کامل و ویژه‌ای را در اختیار کاربران و علاقه‌مندان محصولات ویندوزی قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید