آپدیت جدید فریم ویر سرفیس بوک 2 با پشتیبانی از آپدیت پاییزی منتشر شد

سرفیس بوک 2

شرکت مایکروسافت به تازگی آپدیت جدید فریم ویر سرفیس بوک 2 را با پشتیبانی از آپدیت پاییزی ویندوز 10 با عنوان Fall Creators منتشر کرده است.

در زمان انتشار سرفیس بوک 2 آپدیت پاییزی منتشر شده بود؛ با این حال نسل جدید لپ تاپ‌های قدرتمند خانواده سرفیس با نسخه Creators ویندوز 10 آماده عرضه شده بود. مایکروسافت در آن زمان اعلام کرده بود که آپدیت جدید سرفیس بوک 2 را با هدف پشتیبانی کامل از Fall Creators منتشر خواهد کرد.

این آپدیت شامل به روز رسانی تمام درایورها و سخت افزارهای سرفیس بوک 2 برای سازگاری بهتر با جدیدترین آپدیت منتشر شده از ویندوز 10 است. علاوه بر این، مایکروسافت در آپدیت جدید امکان پشتیبانی از هدست های واقعی ترکیبی خود را به سرفیس بوک 2 آورده است و با این حساب تمامی دستگاه‌های جدید خانواده سرفیس مایکروسافت از این پس از هدست های واقعیت ترکیبی پشتیبانی می‌کنند.

در این آپدیت درایور کارت گرافیک Intel(R) HD Graphics 620، قابلیت پشتیبانی از سرفیس دایل و لوازم جانبی دیگر آپدیت شده است و موارد دیگر برای پایداری بهتر با نسخه جدید ویندوز به روز رسانی شده‌اند.

لاگ تغییرات آپدیت جدید نشان می‌دهد که مایکروسافت علاوه بر پشتیبانی از قطعات سخت افزاری، پشتیبانی از لوازم جانبی این دستگاه‌ها را برای کار با آپدیت پاییزی بهبود داده است. بر همین اساس لوازم جانبی مختلف نظیر سرفیس دایل، داک سرفیس و همچنین قلم سرفیس در سرفیس بوک 2 سازگاری بهتری با Fall Creators دارند.

کاربران سرفیس بوک 2 از این پس می‌توانند با اتصال دستگاه به اینترنت و رفتن به بخش Settings> Update And Security> Windows Update اقدام به آپدیت دستگاه خود کنند.

سرفیس بوک 2 تنها چند روز پس از عرضه نهایی آپدیت پاییزی Fall Creators عرضه شد و قرار بود در آینده‌ای نزدیک سازگاری کامل با این آپدیت را پیدا کند. اما حالا مایکروسافت بعد از حدود دو ماه از عرضه سرفیس بوک 2، اقدام به عرضه آپدیت‌های نرم افزاری سازگار کننده این محصول با جدیدترین آپدیت ویندوز 10 کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید