واکنش مدیرعامل مایکروسافت به حوادث اخیر شارلوتزویل

واکنش مدیرعامل مایکروسافت به حوادث اخیر شارلوتزویل

ساتیا نادلا مدیرعامل اجرایی شرکت مایکروسافت روز گذشته یک ایمیل به‌تمامی کارمندان مایکروسافت فرستاد و در آن به اتفاقات اخیر شارلوتزویل واکنش نشان داده است. متن ایمیل به شرح زیر است:
آخرین روز هفته گذشته رویدادی وحشتناک در شالوتزویل اتفاق افتاد که شنیدن و خواندن خبرهای مربوط آن تأثیر عمیقی بر روی من گذاشت و من مطمئن هستم که بر روی شما نیز تأثیراتی داشته است. در این برهه زمانی، دو مسئله ازنظر من به‌عنوان یک رهبر اهمیت ویژه‌ای دارد.
اول اینکه ما باید بر روی ارزش‌های خودمان مبنی بر احترام به افراد گوناگون و مشمولیت آن‌ها تکیه کنیم چراکه این ارزش‌ها مربوط به تمام عصرها و زمان‌ها است. تعصب، خصومت و خشونت غیرعقلانی ناسیونالیست‌های سفیدپوست که ما هفته پیش در ویرجینیا شاهدش بودیم، در جامعه ما جایی ندارد. قلب ما با خانواده‌های قربانیان و تمام افرادی است که تحت تأثیر تراژدی شارلوتزویل قرارگرفته‌اند.
مسئله دوم این است که ما با زخم‌هایی که اطرافیانمان به خود دیده اند احساس همدلی می‌کنیم.در مایکروسافت ما تلاش می‌کنیم تا تفاوت‌های انسان‌ها را پیدا کنیم و برای آن‌ها ارزش قائل شویم و آن‌ها را به جمع خودمان دعوت کنیم. به‌عنوان یک رهبر، نقش کلیدی شما کارمندان را ساخت فرهنگی میدانم که در آن هر انسانی بتواند بهترین کارش را انجام دهد. این مسئله نیازمند تحمل و ارزش به گوناگونی افراد است.فرهنگ بالغ ذهن ما به ما نیاز دارد تا به درک حقیقی احساس انسان‌ها و همدردی با آن‌ها برسد. اکنون بهترین زمان برای ادامه راه برقراری ارتباط با انسان‌ها است تا تجربه یکدیگر را بشنویم و از آن درس بیاموزیم.
همان‌طور که گفتم در مایکروسافت ما در کنار یکدیگر و در کنار افرادی ایستاده‌ایم که به جامعه‌ای که ما در آن زندگی، کار و خدمت می‌کنیم تغییراتی مثبت تزریق می‌کنند.ما با یکدیگر می‌توانیم انسانیت را گسترش داده و بسترهای لازم برای ساخت یک جامعه سرشار از احترام، همدردی و فرصت برای همه انسان‌ها را ایجاد کنیم.
برای گفتن احساساتتان باهم تیمی‌هایتان آزادباشید
ساتیا

دیدگاهتان را بنویسید