وان نوت 2019 برای کاربران اینسایدر عرضه شد

وان نوت 2019 برای کاربران اینسایدر عرضه شد

شرکت مایکروسافت به تازگی اپلیکیشن پلتفرم ویندوز یونیورسال وان نوت 2019 را از طریق استور رسمی ویندوز 10، برای کاربران اینسایدر آماده عرضه کرده است.

تا پیش از این، مایکروسافت در زمان توسعه آفیس 2019، نسخه بتای این بسته نرم افزاری را برای کاربرانی که حساب آفیس 365 داشتند را ارائه داده بود، اما حالا اپلیکیشن وان نوت 2019 که در حقیقت بخشی از این بسته نرم افزاری به حساب میاید، به صورت رایگان در اختیار کاربران عادی قرار گرفته است.

کاربران عضو برنامه ویندوز اینسایدر از همین حالا با دریافت و نصب آپدیت جدید سیستم عامل خود، می‌توانند به مایکروسافت استور مراجعه کرده و نسخه ویندوز یونیورسال این اپلیکیشن را دریافت کنند.

البته گفتنی است که بسیاری از کاربران دستگاه‌های ویندوزی تمایلی به استفاده از نسخه ویندوز یونیورسال نرم افزارهای مبتنی بر آفیس ندارند و همین مسئله باعث شده تا آن‌ها تا زمان عرضه نهایی نسخه کامل آفیس 2019 صبر کنند و تمایلی به دریافت به‌روزرسانی وان نوت 2019 نداشته باشند.

وان نوت 2019 ارائه شده برای کاربران اینسایدر، فعلاً در مرحله تست بتا قرار دارد و دارای مشکلات نرم افزاری شناخته شده‌ای است که ممکن است تجربه کار و مدیریت یادداشت‌ها را مختل کند. به همین دلیل به کاربران توصیه می‌شود تا زمان عرضه نهایی این نرم افزار برای کاربران عادی منتظر باقی بمانند.

بر اساس پیش بینی‌های منتشر شده، شرکت مایکروسافت تصمیم دارد تا نهایتاً در ماه‌های ابتدایی پاییز سال جاری میلادی آفیس 2019 را به همراه سری محصولات سخت افزاری جدید خود رونمایی کرده و پس از مدتی کوتاه آن‌ها را به بازار عرضه کند. آفیس 2019 همچنین قرار است در کنار آپدیت نهایی رداستون 5 ویندوز 10 برای کاربران عادی آماده عرضه شود. بر همین اساس می‌توان پیش بینی کرد که بهترین تجربه کاربری از آفیس 2019 با ویندوز 10 مبتنی بر پنجمین آپدیت بزرگ این سیستم عامل باشد.

دیدگاهتان را بنویسید