همگام سازی یادداشت‌های وان نوت سریع‌تر می‌شود

همگام سازی یادداشت‌های وان نوت سریع‌تر می‌شود

بر اساس گزارش‌های جدید منتشر شده، مایکروسافت تصمیم دارد تا سرعت فرانید همگام سازی یادداشت‌ها را در نرم افزار وان نوت افزایش دهد.

Mike Tholfsen، یکی از اعضای تیم توسعه دهنده وان نوت در شرکت مایکروسافت، به تازگی طی یک توییت در حساب کاربری خود در این شبکه اجتماعی، اعلام کرده که مایکروسافت تصمیم دارد تا از مکانیزم جدیدی برای افزایش سرعت همگام سازی یادداشت‌ها میان دستگاه‌هایی که اپلیکیشن وان نوت روی آن‌ها نصب شده است، استفاده کند.

همگام سازی یادداشت‌های وان نوت سریع‌تر می‌شود

این قابلیت جدید که Warp-speed sync نام دارد باعث می‌شود تا سرعت همگام سازی یا همان Sync کردن یادداشت‌ها بین اپلیکیشن ویندوز، مک، آی او اس، اندروید و نسخه وب این سرویس افزایش پیدا کند.

علاوه بر قابلیت همگام سازی جدید، مایکروسافت تصمیم دارد تا امکان جست و جو از طریق برچسب‌های مختلف را به وان نوت بیاورد. کاربران وان نوت با استفاده از این قابلیت خواهند توانست تا با استفاده از تعیین تگ‌های مختلف در میان یادداشت‌های خود، زمان کمتری را برای جست و جو و پیدا کردن یادداشت‌ها صرف کنند.

علاوه بر این، وان نوت قرار است ظاهر کلاسیک خود را حفظ کند با این حال مایکروسافت اعلام کرده که تصمیم دارد تا نسخه‌ای جدید از این اپلیکیشن را برای کاربران و دستگاه‌های مختلف ارائه دهد.

مایکروسافت همچنین تصمیم دارد تا تجربه کاربری ویژه‌ای از اپلیکیشن وان نوت در ویندوز 10 را ارائه دهد که کاربران از طریق آن خواهند توانست به‌ صورت سریع و یکپارچه، تمامی فایل‌های مختلف مبتنی بر بسته نرم افزاری آفیس را به‌ صورت سریع در وان نوت ببینند و اقدامات ویرایشی محدودی را روی آن‌ها اعمال کنند.

گزارش‌های منتشر شده از روند توسعه وان نوت نشان می‌دهد که مایکروسافت اهمیت ویژه‌ای به سرویس یادداشت برداری یک پارچه اختصاصی خود می‌دهد و تصمیم دارد تا آن را به عنوان بخشی مجزا از بسته نرم افزاری آفیس عرضه کند.

دیدگاهتان را بنویسید