هر آنچه باید از کنفرانس دوم اکتبر مایکروسافت انتظار داشت

هر آنچه باید از کنفرانس دوم اکتبر مایکروسافت انتظار داشت

شرکت مایکروسافت تصمیم دارد تا دو هفته دیگر و مشخصاً در جریان رویداد دوم اکتبر خود از سری محصولات جدید سرفیس رونمایی کند.

این محصولات، شامل نسخه جدید محصولات اصلی سرفیس و همچنین برخی از لوازم جانبی آن می‌شوند. در عین حال مایکروسافت احتمالاً تصمیم دارد تا از قابلیت‌های ویژه‌ای که قرار است در رداستون 5 یا همان آپدیت اکتبر 2018 ویندوز 10 اضافه شده است نیز رونمایی به عمل بیاورد.

در ادامه این مطلب به بررسی محصولاتی که احتمالاً قرار است در جریان رویداد دوم اکتبر 2018 رونمایی شوند خواهیم پرداخت.

محصولات اصلی سرفیس

مایکروسافت تصمیم دارد تا در جریان این رویداد، از سرفیس لپ تاپ 2 به همراه نسل جدید سرفیس پرو رونمایی کند. سرفیس پروی جدید احتمالاً با نام سرفیس پرو 2018 یا سرفیس پرو 5 یا 6 آماده عرضه خواهد شد. تصاویر منتشر شده از این محصولات حاکی از آن است که مایکروسافت دیگر تصمیمی به استفاده انحصاری از رنگ خاکستری ندارد بلکه این محصولات با رنگ مشکی نیز آماده عرضه خواهند شد.

محصولات جانبی

تصاویر منتشر شده از یکی از پتنت‌های به ثبت رسیده توسط مایکروسافت در سازمان ثبت اختراع آمریکا حاکی از آن است که این کمپانی تصمیم دارد تا احتمالاً از نسخه جدید سرفیس دایل نیز در جریان رویداد پاییزی خود رونمایی کند. سرفیس دایل 2 احتمالاً دارای پنلی بی رنگ و شفاف خواهد بود تا کاربران بتوانند با قرار دادن آن روی نمایشگر، محتوای پشت آن را نیز مشاهده کنند و استفاده از آن اختلالی در روند کاری سرفیس ها به وجود نیاورد.

تلفن هوشمند

شایعات زیادی در مورد تلاش مایکروسافت برای تولید و عرضه یک تلفن هوشمند اندرویدی نیز منتشر شده است. بر اساس این اطلاعات، مایکروسافت تصمیم دارد تا محصولی با عنوان Microsoft Phone را آماده معرفی و عرضه کند. این تلفن هوشمند قرار است به صورت اختصاصی از سرویس‌های نرم افزاری مایکروسافت استفاده کند.

 

البته باید ذکر کرد که تمامی این شایعات بر اساس حدس و گمان‌های منتشر شده از طرف تحلیلگران منتشر شده است و ممکن است با آنچه در روز دوم اکتبر شاهدش هستیم متفاوت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید