نیمی از کاربران، آپدیت پاییزی را دریافت کرده‌اند

نیمی از کاربران، آپدیت پاییزی را دریافت کرده‌اند

پس از گذشت دو ماه از عرضه عمومی و نهایی آپدیت پاییزی ویندوز 10 با عنوان Fall Creators، این آپدیت روی بیش از 50 درصد از کامپیوترهای مبتنی بر این سیستم عامل عرضه شده است.

وب سایت AdDuplex در گزارش ماهانه جدید خود اعلام کرده که سومین آپدیت بزرگ سیستم عامل ویندوز 10 توسط نیمی از کاربران دریافت شده است. بر اساس این گزارش، میزان کاربرانی که  آپدیت یاد شده  را دریافت کرده‌اند، از مرز 50 درصد عبور کرده و مشخصا به میزان 53.6 درصد رسیده است. این در حالی است که AdDuplex در گزارش روزهای پایانی نوامبر 2017 اعلام کرده بود که تنها 20.4 درصد از کاربران به این نسخه مهاجرت کرده‌اند.

پس از آپدیت پاییزی، کاربرانی که از ویندوز 10 با آپدیت Creators استفاده می‌کنند، بیشترین سهم را دارند که در حال حاضر 33.7 درصد از کاربران ویندوز 10 را تشکیل می‌دهند.

گفتنی است که تا پیش از این و مشخصاً در نوامبر سال جاری میلادی، میزان کاربرانی که  از دومین آپدیت ویندوز 10 استفاده می‌کردند، سهم 63.5 درصدی داشته‌اند.

علاوه بر این، هنوز 10.5 درصد از کاربران این سیستم عامل، هنوز از آپدیت سالگرد استفاده می‌کنند که در اکتبر سال 2016 عرضه شده بود. در عین حال کمتر از 5 درصد کاربران، نسخه‌های ابتدایی عرضه شده در سال 2015 را استفاده می‌کنند.

نیمی از کاربران، آپدیت پاییزی را دریافت کرده‌اند

آپدیت پاییزی یا همان Fall Creators که در اغلب اوقات با عنوان رداستون 3 نیز شناخته می‌شود، جدیدترین آپدیت ویندوز 10 است که با قابلیت‌هایی ویژه و منحصر به فرد عرضه شده است.

بازدهی سیستم عامل ویندوز در این آپدیت بهتر شده است و اپلیکیشن‌های اختصاصی، سریع‌تر اجرا می‌شوند. همچنین این آپدیت باعث کاهش مصرف باتری، و بهینه‌تر شدن بازدهی دستگاه می‌شود. گفتنی است که تنظیمات در آپدیت پاییزی تمرکز بیشتری روی Settings کرده‌اند و نقش Control Panel در آن کمرنگ‌تر شده است.

اگر از کاربران ویندوز 10 هستید؛ پیشنهاد می‌کنیم تا از طریق Windows Update اقدام به نصب این آپدیت جدید کنید تا علاوه بر افزایش بازدهی دستگاه، امنیت سیستم عامل برای حفاظت از اطلاعاتتان نیز بیشتر شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید