نمایش آواتار ایکس باکس به خواسته کاربران محدود شد

نمایش آواتار ایکس باکس به خواسته کاربران محدود شد

آپدیت جدید ایکس باکس وان که در حال حاضر تنها برای کاربران عضو برنامه اینسایدر ارائه شده است به کاربران اجازه می‌دهد تا به صورت مستقیم روی نحوه نمایش دادن آواتارها به کاربران دیگر کنترل داشته باشند.

این آپدیت جدید که به عنوان یک بسته الحاقی برای کاربران اینسایدر ارائه شده است، امکان نحوه نمایش آواتارها را به کاربران می‌دهد. بر اساس این آپدیت، کاربران با استفاده از این قابلیت می‌توانند به اپلیکیشن Avatars مراجعه کرده و از طریق آن دسته‌ای از کاربران را به صورت مشخص از مشاهده آواتار خود محدود کنند.

تا پیش از این اپلیکیشن Avatar در ایکس باکس وان تنها امکان مدیریت، ساخت و تغییر شکل آواتارها را می‌داد. اما حالا کاربران می‌توانند علاوه بر ساخت و ادیت آواتار، نحوه نمایش آن‌ها را نیز مدیریت کنند.

در این آپدیت همچنین برخی از مشکلات نرم افزاری موجود در اپلیکیشن Avatars نیز رفع شده است تا کاربران بتوانند با سرعت بیشتری از این بخش در ایکس باکس خود استفاده کنند.  مایکروسافت در توسعه این آپدیت، مشکلات نرم افزاری مربوط به ضبط کلیپ‌های بازی را برطرف کرده است. علاوه بر این، کاربران دیگر با مشکلات پیشین در زمینه برقراری ارتباط و اجرای یک بازی به صورت گروهی مواجه نمی‌شوند.

در این آپدیت اپلیکیشن  Xbox Accessories به روز رسانی شده است و کاربران از طریق آن می‌توانند کنترل بیشتری روی لوازم جانبی نظیر کنترلر و کیبوردها داشته باشند.  از دیگر مواردی که در این آپدیت دستخوش بهبودهای ویژه‌ای شده است، به روز رسانی کیبورد مجازی رابط کاربری ایکس باکس وان است. تا پیش از این کاربران در زمینه تایپ پسوردها و تایپ علامت‌های مبتنی بر یونیکد در آن با مشکلات متعددی مواجه شده بودند که حالا مایکروسافت در آپدیت جدید این مشکلات را برطرف کرده است.

گفتنی است که این به روز رسانی در حال حاضر در مرحله بتا است و مایکروسافت تصمیم دارد تا پس از انجام تست‌های مختلف، آن را برای تمامی کاربران به صورت عمومی عرضه کند.

دیدگاهتان را بنویسید