نشانگر حجم صدا در ویندوز 10 در آپدیت‌های آینده تغییر می‌کند

سیستم عامل سرفیس نئو نشانگر حجم صدا در ویندوز 10 در آپدیت‌های آینده تغییر می‌کند - مشکل صدای ویندوز 10

شرکت مایکروسافت تصمیم دارد تا در آینده نزدیک طراحی نشانگر حجم صدا در ویندوز 10 را تغییر دهد و از آن طریق ظاهر جدیدی را به رابط کاربری این سیستم عامل ارائه دهد.

بر اساس بررسی‌هایی که وب سایت Windows Latest از کدهای آپدیت جدید ویندوز 10 انجام داده، مشخص شده است که نشانگر حجم صدا در ویندوز 10 به زودی تغییر می‌کند و با ظاهری جدید در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

شرکت مایکروسافت نشانگر صدا در ویندوز را از زمان توسعه و عرضه ویندوز 8 در سال 2012 تغییر نداده است و حالا مشخص شده است که پس از 8 سال قرار است این طراحی را که بخشی از رابط کاربری ویندوز مترو بوده را تغییر دهد.

در این تغییرات، نشانگر صدای ویندوز به جای نشان داده شدن در قسمت بالا سمت چپ قرار است در قسمت پایین سمت راست نشان داده شود. این نشانگر صدا در ویندوز دقیقاً بالای بخش Windows Tray قرار می‌گیرد که علاوه بر امکان تغییر حجم، منبع نرم افزاری انتشار صدا را نیز نشان می‌دهد. در حقیقت این بخش با Windows Volume Mixer نیز ترکیب شده است و قرار است امکانات ویژه‌ای را در اختیار کاربران قرار دهد. این بخش همچنین امکان اجرای محتوای در حال پخش و امکان تغییر موسیقی‌های قرار داده شده در لیست پخش را به کاربران ارائه می‌دهد.

Windows Latest همچنین تصویری از این تغییر ویژه در سیستم عامل را نیز منتشر کرده است. این وب سایت اعلام کرده که تغییر یاد شده در بیلد 19577 دیده شده است با این حال قرار است در آپدیت 2004 در اختیار عموم کاربران قرار گیرد. گفتنی است که فایل ایزوی ویندوز 10 نسخه 2004 از همین حالا در اختیار عموم کاربران قرار گرفته است با این حال شرکت مایکروسافت در تلاش است تا به زودی آن را در قالب یک به روز رسانی جدید در اختیار کاربران قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید