نسخه LTE سرفیس پرو با تأخیر مواجه شده است

نسخه LTE سرفیس پرو با تأخیر مواجه شده است

بر اساس گزارش‌های اخیر مایکروسافت تاریخ معرفی و عرضه نسخه LTE سرفیس پرو 2017 را به بهار سال 2018 موکول کرده است و این محصول با تأخیر چند ماهه معرفی و عرضه خواهد شد.

ماه گذشته گزارش‌هایی در مورد عرضه و انتشار سرفیس پرو 2017  با قابلیت اتصال به شبکه LTE منتشر شد. بر اساس این شایعات قرار بود تا مایکروسافت در اکتبر امسال از محصول جدید خودش رونمایی کرده و در نهایت در ماه دسامبر عرضه و فروش آن را شروع کند.

این شایعات تأکید می‌کردند که  Panos Panay  مدیر عامل ارشد مایکروسافت در رویداد انتهایی اکتبر 2017 از نسخه جدید سرفیس پرو 2017 با قابلیت اتصال به شبکه LTE در شهر لندن رونمایی خواهد کرد.

اما  تنها چند روز پیش، مایکروسافت در طی یک رویداد ناگهانی از محصول جدید خود به نام سرفیس بوک 2 رونمایی کرد. سرفیس بوک 2، در دو سایز مختلف و با پردازنده نسل هشتمی ساخته شده تا توجه گیمر ها را به خود جلب کند. همین مسئله در نهایت باعث شد تا حدس و گمان‌ها و شایعات در مورد انتشار نسخه LTEسرفیس پرو 2017 از بین برود و پیش‌بینی‌های جدید ادعا کنند که این محصول جدید در سال 2018 عرضه خواهد شد.

سرفیس پرو 2017 با قابلیت اتصال به شبکه LTE، قرار است در دو مدل متفاوت با کانفیگ Core i5 با 8 گیگابایت رم و 256 گیگابایت SSD و همچنین Core i5 با 4 گیگا بایت رم و 128 گیگابایت SSD عرضه شوند.

نسخه LTE سرفیس پرو 2017 قرار است با چیپ اختصاصی X16 کوالکام به عنوان مودم تولید و عرضه شود. که میزان مصرف باتری در حالت مصرف شبکه LTE را به اندازه حالت استفاده از Wi-Fi کاهش خواهد داد.

سرفیس پرو 2017 که از این پس با نام سرفیس پرو 2018 با قابلیت LTE شناخته می‌شود توان پشتیبانی از اتصال پر سرعت با انتقال 450 مگابیت بر ثانیه را خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید