نسخه 3.0 اپلیکیشن استیکی نوت برای ویندوز 10 منتشر شد

نسخه 3.0 اپلیکیشن استیکی نوت برای ویندوز 10 منتشر شد

شرکت مایکروسافت از چند ساعت پیش، نسخه جدید اپلیکیشن استیکی نوت را برای کاربران ویندوز 10 منتشر کرده است.

این نرم افزار در حال حاضر برای کاربران اینسایدر ارائه شده است تا پس از رفع باگ‌های احتمالی در آن برای تمامی کاربران آماده عرضه شود. «رضا جوینده» مدیر یکی از بخش‌های توسعه نرم افزاری مایکروسافت به تازگی طی یک توییت جدید در حساب کاربری خود، ظاهر جدید و قابلیت‌های ارائه شده در نسخه جدید استیکی نوت را به نمایش گذاشته است.

استیکی نوت جدید دارای قابلیت‌هایی نظیر امکان بولد، ایتالیک و آندرلاین کردن یادداشت‌ها است و دست کاربران برای تغییر یادداشت‌ها در آن بازتر شده است. کاربران همچنین می‌توانند فرمت و فونت یادداشت‌های نوشته شده در استیکی نوت را تغییر دهند. علاوه بر موارد یاد شده، کاربران می‌توانند از استیکرها و ایموجی‌ها در میان متن‌های استیکی نوت نیز استفاده کنند.

استیکی نوت جدید قرار است پس از رفع باگ‌های نرم افزاری مختلف و انجام تست‌های گوناگون از طریق کاربران اینسایدر به صورت عمومی و از طریق آپدیت نرم افزاری در مایکروسافت استور برای کاربران آماده عرضه شود. کاربرانی که عضو برنامه اینسایدر هستند، از همین حالا می‌توانند با آپدیت سیستم عامل خود، اقدام به دریافت این نسخه از اپلیکیشن از طریق مایکروسافت استور کنند.

بر اساس گفته‌های مایکروسافت استیکی نوت دومین اپلیکیشن پر استفاده در ویندوز 10 پس از بسته نرم افزار آفیس است و به همین دلیل این کمپانی تصمیم گرفته است تا اهمیت بیشتری به این اپلیکیشن دهد. بر اساس شایعات منتشر شده، شرکت مایکروسافت تصمیم دارد تا در آینده نزدیک نسخه موبایل این اپلیکیشن را برای کاربران دستگاه‌های همراه مبتنی بر سیستم عامل اندروید و آی او اس آماده عرضه کند.

دیدگاهتان را بنویسید