نسخه عمومی Sticky Notes 3.0 برای کاربران به صورت عمومی عرضه شد

نسخه عمومی Sticky Notes 3.0 برای کاربران به صورت عمومی عرضه شد

شرکت مایکروسافت پس از مدت‌ها توسعه و تست قابلیت‌های مختلف، نسخه جدید Sticky Notes 3.0 را برای کاربران ویندوز 10 آماده عرضه کرده است.

کاربرانی که آپدیت آوریل 2018 را دریافت کرده باشند، از همین حالا می‌توانند با مراجعه به مایکروسافت استور، Sticky Notes 3.0 را برای کامپیوتر خود دانلود کرده و سپس از آن استفاده کنند. تا پیش از این Sticky Notes 3.0 تنها برای کاربران اینسایدر آماده عرضه شده بود؛ اما حالا این اپلیکیشن یاد داشت برداری برای کاربران عمومی نیز آماده عرضه شده است.

کاربرانی که از نسخه‌های قدیمی ویندوز 10 استفاده می‌کنند می‌توانند با مراجعه به بخش Windows Update در تنظیمات اصلی آپدیت آوریل 2018 را دانلود کرده و پس از آن به این اپلیکیشن در مایکروسافت استور دسترسی پیدا کنند.

قابلیت‌های ارائه شده در این نسخه از اپلیکیشن یادداشت برداری، شامل امکان بکاپ گرفتن و ریستور کردن یادداشت‌ها بین دستگاه‌های مبتنی بر ویندوز است. از طرف دیگر کاربران می‌توانند با استفاده از Sticky Notes 3.0 به قابلیت‌های بیشتری برای یادداشت برداری دسترسی داشته باشند. این قابلیت‌ها شامل امکان استفاده از استیکرها و یادداشت‌های غیر متنی می‌شوند.

علاوه بر این، Sticky Notes 3.0 مجهز به تم تاریک نیز شده است تا با رابط کاربری جدید ویندوز 10 سازگاری بیشتری داشته باشد. مایکروسافت در توسعه این نسخه از اپلیکیشن یادداشت برداری روند یادداشت برداری را سریع‌تر کرده است تا کاربران بتوانند با سرعت بیشتری به این نرم افزار دسترسی داشته باشند.

مایکروسافت همچنین در توسعه Sticky Notes 3.0 امکان استفاده از قلم استایلوس را نیز به کاربران ارائه داده است. بر همین اساس، استفاده از Sticky Notes 3.0 در دستگاه‌های مبتنی بر نمایشگر لمسی و قلم‌های استایلوس نظیر سرفیس ها می‌تواند تجربه کاربری منحصر به فردی را از یادداشت برداری و اشتراک گذاری آن بین دستگاه‌های ویندوزی مختلف ارائه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید