نسخه صورتی رنگ سرفیس لپ تاپ 2 آماده عرضه شد

نسخه صورتی رنگ سرفیس لپ تاپ 2 آماده عرضه شد

سری جدید محصولات سرفیس به تازگی معرفی شده‌اند و حالا شرکت مایکروسافت امروز اقدام به عرضه نسخه صورتی رنگ سرفیس لپ تاپ 2 کرده است.

مایکروسافت دو هفته پیش و مشخصاً در جریان کنفرانس دوم اکتبر از سرفیس لپ تاپ 2 به همراه سرفیس پرو 6 رونمایی کرد. در جریان این رونمایی مشخص شده بود که سرفیس های جدید با رنگ مشکی آماده تولید و عرضه شده‌اند و مایکروسافت هیچ اطلاعاتی از رنگ‌های دیگر این محصولات ارائه نداده بود.

اما حالا مشخص شده است که مایکروسافت رنگ صورتی سرفیس لپ تاپ 2 را به صورت محدود آماده عرضه کرده است. بر همین اساس این نسخه فعلاً در کشور چین با عنوان رنگ Blush ارائه شده است. علاوه بر رنگ صورتی مشخص شده که مایکروسافت تصمیم به ارائه رنگ آبی تیره  و زرشکی سرفیس لپ تاپ 2 را در کنار رنگ‌های دیگر که سال گذشته نیز تولید شده بودند نیز دارد.

همان‌طور که گفته شد، این محصول فعلاً در کشور چین ارائه شده است و فعلاً معلوم نیست که این محصول چه زمانی آماده عرضه در دیگر کشورها نظیر ایران می‌شود.

سرفیس لپ تاپ 2 جدیدترین نسخه لپ تاپ مقرون به صرفه و اقتصادی شرکت مایکروسافت است که با بهبود قابلیت‌های پردازشی و افزایش قدرت سخت افزاری آماده عرضه شده است. بر اساس ادعای مایکروسافت سرفیس لپ تاپ تا 85 درصد سرعت پردازشی بیشتری نسبت به سرفیس لپ تاپ 2017 دارد.

سرفیس لپ تاپ 2 مجهز به نسل هشتم پردازنده‌های شرکت اینتل شده است و دارای نمایشگر لمسی با تعداد 3.4 میلیون پیکسل است. این محصول با پورت‌های کاربردی پر استفاده تولید شده و در آن از درگاه یو اس بی سی استفاده نشده است و به همین دلیل کاربران نیازی به استفاده از دانگل‌های مختلف برای اتصال لوازم جانبی ندارند.

عمر باتری سرفیس لپ تاپ 14.5 ساعت بوده و می‌تواند برای استفاده طولانی مدت پاسخگوی کار کاربران باشد.

دیدگاهتان را بنویسید