نسخه جدید Paint 3D مجهز به امکان نمایش خروجی‌ها به صورت ویدیو شد

نسخه جدید Paint 3D مجهز به امکان نمایش خروجی‌ها به صورت ویدیو شد

شرکت مایکروسافت به تازگی نسخه جدید اپلیکیشن Paint 3D را برای کاربران سیستم عامل ویندوز 10 آماده دانلود و نصب کرده است.

مهم‌ترین تغییرات ارائه شده در نسخه 4.1806.5027 این اپلیکیشن در ویندوز 10 شامل امکان مشاهده خروجی‌ها و طراحی‌ها به صورت یک فایل ویدیویی می‌شود. این قابلیت باعث می‌شود تا کاربران بتوانند با کیفیت و تسلط بیشتری تمام زوایای یک طراحی سه بعدی را بررسی کنند و آن را پیش از اقدام به پرینت، به طور کامل ببینند.

فایل‌های ویدیویی ارائه شده از طراحی‌ها در این نسخه از اپلیکیشن Paint 3D با فرمت MP4 ارائه خواهند شد. علاوه بر این، کاربران امکان خروجی گرفتن آن به صورت تصاویر GIF را نیز خواهند داشت و می‌توانند آن را برای نمایش دادن به افراد دیگر نیز آماده کنند.

Paint 3D در حقیقت اپلیکیشن نقاشی سه بعدی مایکروسافت است که به صورت پیش فرض در نسخه‌های جدید ویندوز 10 ارائه شده است. این اپلیکیشن برای طراحی تصاویر سه بعدی مناسب است و کاربران پس از انجام فرایند طراحی، می‌توانند تصاویر را با استفاده از پرینترهای عادی و پرینترهای سه بعدی چاپ کنند.

گفتنی است که اپلیکیشن نقاشی سه بعدی Paint 3D از آپدیت پاییزی ویندوز 10، (Fall Creators Update) به عنوان جایگزینی برای اپلیکیشن Paint در اختیار کاربران قرار گرفته است. Paint از این پس تنها برای کاربران نسخه‌های قدیمی ویندوز 10 قابل استفاده است که با نصب آپدیت‌های جدید، حذف نخواهد شد. در این میان کاربرانی که از نسخه‌های اخیر ویندوز 10 در کامپیوترهای جدید استفاده می‌کنند، دیگر به Paint دسترسی نخواهند داشت و به جای آن می‌توانند از Paint 3D استفاده کنند. البته مایکروسافت به کاربرانی که همچنان طرفدار Paint هستند، امکان دانلود و نصب این اپلیکیشن را از طریق مایکروسافت استور داده است.

کاربران می‌توانند از همین حالا با مراجعه به مایکروسافت استور، اقدام به آپدیت اپلیکیشن نقاشی سه بعدی Paint 3D کرده و از قابلیت‌های جدید آن استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید