نسخه جدید پرتال واقعیت ترکیبی مایکروسافت برای ویندوز 10 منتشر شد

نسخه جدید پرتال واقعیت ترکیبی مایکروسافت برای ویندوز 10 منتشر شد

مایکروسافت به تازگی آپدیت جدید پرتال واقعیت ترکیبی ویندوز 10 را به روز رسانی کرده است و آن را برای کاربران عضو برنامه اینسایدر که از همین حالا رداستون 5 را دریافت کرده‌اند، ارائه داده است.

نسخه جدید Windows Mixed Reality Portal که از همین حالا برای تست در اختیار کاربران قرار گرفته است، شامل بهبودهای مختلفی در زمینه نشان دادن محتوای مبتنی بر واقعیت افزوده و واقعیت مجازی شده است. این اپلیکیشن، تنها برای آن دسته از کاربرانی که هدست‌های واقعیت ترکیبی مناسب برای ویندوز 10 را دریافت کرده‌اند، کارآمد بوده و آن‌ها می‌توانند با استفاده از این آپدیت جدید، امکانات جدیدی را در دستگاه خود تجربه کنند. مجموعه تغییرات ارائه شده در این نسخه شامل موارد زیر می‌شود:

  1. ارائه امکان استریم زنده محتوای مبتنی بر واقعیت مجازی با استفاده از هدست‌های سازگار با آن؛ این قابلیت تنها برای Windows Mixed Reality Ultra ارائه شده است. کاربران می‌توانند در حین تماشا، محتوای مختلف را از طریق منوی استارت متوقف کنند و دوباره آن را استارت کنند.
  2. مشاهده و کنترل محتوای مبتنی بر واقعیت مجازی از منابع و وب‌سایت‌های مختلف
  3. امکان تنظیم کنترلرهای هدست‌های واقعیت ترکیبی از طریق بخش Menu> Configure Controller
  4. فعال سازی و یا خاموش کردن محدودیت نمایش محتوای مختلف از طریق Menu> Limit enabled / disabled
  5. امکان ساخت محدودیت‌های جدید از طریق بخش Menu> Run Configuration
  6. دسترسی به عکس‌ها از طریق واقعیت ترکیبی در بخش Menu> See photos of mixed reality
  7. ارائه امکان دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌های جدید از طریق Menu> Download apps and games in mixed reality

کاربران عضو برنامه اینسایدر که رداستون 5 را دریافت کرده‌اند و همچنین هدست‌های واقعیت ترکیبی سازگار با سیستم عامل ویندوز 10 را دارند، از همین حالا می‌توانند با مراجعه به مایکروسافت استور، آپدیت جدید اپلیکیشن Windows Mixed Reality Portal را دریافت کرده و آن را روی دستگاه خود نصب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید