نسخه جدید فریم ویر سرفیس لپ تاپ و سرفیس پرو 4 منتشر شد

نسخه جدید فریم ویر سرفیس لپ تاپ و سرفیس پرو 4 منتشر شد

شرکت مایکروسافت به تازگی، آپدیت جدید فریم ویر دو مدل از سری محصولات سرفیس را آماده عرضه کرده است. محصولاتی که به تازگی برای آن‌ها آپدیت فریم ویر ارائه شده است، شامل سرفیس پرو 4 و سرفیس لپ تاپ می‌شوند.

در این به روز رسانی، مایکروسافت بسیاری از درایورهای مربوط به قطعات سخت افزاری به کار رفته در سرفیس لپ تاپ و سرفیس پرو 4 را آپدیت کرده است تا کاربران با دریافت و نصب آن‌ها بتوانند به صورت بهینه‌تر با دستگاه خود کار کنند.

عرضه این آپدیت فریم ویر جدید برای سرفیس پرو 4 نشان از آن دارد که کمپانی مایکروسافت حتی پس از گذشت سه سال، پشتیبانی از محصولات سرفیس را ادامه داده است. گفتنی است که سرفیس پرو 4 در سال 2015 معرفی شده است و مایکروسافت همچنان در حال ارائه به‌ روز رسانی‌های متعدد برای این محصول است.

در لاگ تغییرات آپدیت فریم ویر جدید سرفیس پرو 4 موارد زیر به روز رسانی شده‌اند:

  • درایور intel(R) AVStream Camera 2500
  • درایور Intel(R) HD Graphics 615، Intel(R) HD Graphics 640 و  درایور Intel(R) HD Graphics 620 که بر اساس نوع کانفیگ در مدل‌های مختلف سرفیس قرار گرفته‌اند.
  • به روز رسانی Surface Management Engine و Surface UEFI به نسخه v108.2224.768.0
  • بهبود رابط کاربری لمسی  نمایشگر
  • به روز رسانی Intel(R) Management Engine Interface به منظور افزایش ثبات بیشتر دستگاه در حین انجام پردازش‌های مختلف
  • به روز رسانی دوربین‌ها

لاگ تغییرات سرفیس لپ تاپ نیز به همین صورت است با این تفاوت که مایکروسافت مشکلات مربوط به تولید حرارت پردازنده دز این کامپیوترهای همراه را نیز برطرف کرده است. کاربران از همین حالا می‌توانند با مراجعه به بخش Windows Update این به روز رسانی جدید را دریافت و روی دستگاه خود دریافت و سپس آن را نصب کنند.  گفتنی است که در حین فرایند آپدیت، کاربران باید همانند گذشته موارد احتیاط نظیر عدم خاموش کردن ناگهانی دستگاه را رعایت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید