نسخه جدید تلگرام برای ویندوز 10 منتشر شد

نسخه جدید تلگرام برای ویندوز 10 منتشر شد

نسخه جدید اپلیکیشن پیام رسان تلگرام به تازگی برای تمامی کاربران کامپیوترهای ویندوزی آماده عرضه شده است.

نسخه 1.4.3 تلگرام دسکتاپ که از همین حالا از طریق منابع اینترنتی رسمی و مایکروسافت استور در اختیار کاربران قرار گرفته شامل رفع بسیاری از باگ‌های نرم افزار و همچنین بهبود سرعت کار کرد این اپلیکیشن پیام رسان است. در نسخه پیشین، تلگرام نحوه چینش گزینه تنظیمات را تغییر داده بود و حالا در نسخه جدید باگ‌های مربوط به رابط کاربری جدید برطرف شده است.

تغییرات اعمالی در این نسخه از اپلیکیشن پیام رسان تلگرام شامل رفع باگ‌های متعدد، افزایش سرعت ارسال و دریافت پیام‌ها، امکان مدیریت همگام سازی پیام‌ها بین دستگاه‌های مختلف، امکان ذخیره سازی فایل‌های رسانه‌ای به صورت نامحدود و افزایش امنیت ارتباطی دستگاه می‌شود. علاوه بر این، کاربران با استفاده از این نسخه کاربران می‌توانند تجربه بهتری از دانلود و نصب تصاویر گیف داشته باشند چرا که سرعت دانلود و ارسال فایل‌های رسانه‌ای در این نسخه بهبود یافته است.

کاربران از همین حالا می‌توانند با مراجعه به مایکروسافت استور، نسخه ویندوز یونیورسال ویندوز 10 را دانلود و روی کامپیوتر ویندوزی خود نصب کنند. به طور کل، بهتر است کاربران از نسخه یونیورسال تلگرام در ویندوز 10 استفاده شود؛ با این حال کاربران امکان دانلود و نصب این نسخه را از طریق وب سایت رسمی تلگرام را نیز دارند.

علاوه بر این، کاربران باید مراقب نسخه‌های دست‌کاری شده تلگرام باشند و به هیچ وجه از وب سایت‌های متفرقه اقدام به دانلود و نصب آن نکنند؛ چرا که در غیر این صورت ممکن است حساب کاربری آن‌ها تحت تأثیر حملات فیشینگ قرار بگیرد. بر همین اساس، به کاربران توصیه می‌شود تا در صورت عدم تمایل برای دانلود و نصب تلگرام  از مایکروسافت استور، نسخه نصبی یا پرتابل آن را از طریق وب سایت رسمی دانلود و نصب کنند.

دیدگاهتان را بنویسید