نسخه جت بلک ماوس مایکروسافت آماده عرضه شد

نسخه جت بلک ماوس مایکروسافت آماده عرضه شد

شرکت مایکروسافت به تازگی اقدام به تولید و عرضه نسخه جت بلک ماوس جدید خود کرده است.

ماوس جدید مایکروسافت که با عنوان Precision Mouse شناخته می‌شود، سال گذشته در کنار سرفیس بوک 2 معرفی شد. مایکروسافت در تولید این محصول قابلیت‌هایی ویژه نظیر پشتیبانی هم زمان از سه دستگاه سرفیس و کامپیوترهای ویندوزی را به کاربران ارائه داده بود.

علاوه بر این، ماوس جدید مایکروسافت با طراحی ویژه و کاملاً ارگونومیک ساخته شده است که به طور کامل در دست جای می‌گیرد تا کاربران از طریق آن کنترل کاملی روی دستگاه ویندوزی خود داشته باشند. بدنه این ماوس به طور کامل جای تک تک انگشت‌های دست راست کاربران را در خود جای داده است تا استفاده طولانی مدت از آن باعث خستگی دست نشود. این ماوس امکان ارتباط بی‌سیم و با سیم از طریق کابل یو اس بی اختصاصی را دارد و همچنین می‌تواند از طریق کابل باتری خود را شارژ کند.

این محصول تا پیش از این به طور مشخص هم رنگ با سرفیس ها و به صورت خاکستری طراحی و تولید شده بود که نشان از اختصاصی بودن آن برای محصولات سرفیس داشت. اما حالا این کمپانی ماوس جدید خود را با رنگ جت بلک نیز آماده عرضه کرده است.

این نسخه خاص از ماوس جدید مایکروسافت در حال حاضر تنها از طریق مایکروسافت استور داخل ویندوز 10 آماده سفارش برای برخی از کشورها شده است، با این حال مایکروسافت تصمیم دارد تا در آینده نزدیک آن را برای تمامی کشورها آماده عرضه کند.

ماوس جدید مایکروسافت به طور مشخص یکی از لوازم جانبی سری محصولات سرفیس به حساب میاید، با این حال کاربران می‌توانند از این محصول در کامپیوترهای ویندوزی دیگر نیز به طور کاملاً مشابه استفاده کنند.

گفتنی است که مایکروسافت با وجود عرضه آپشن دوم برای رنگ این محصول، هنوز نسخه اختصاصی از این ماوس را برای کاربران چپ دست ارائه نداده است و ارگونومی این محصول به طور مشخص برای کاربران راست دست تولید شده است.

دیدگاهتان را بنویسید