نسخه بهینه شده مایکروسافت اج برای سرفیس پرو ایکس عرضه شد

اج برای سرفیس

شرکت مایکروسافت به تازگی نسخه بهینه سازی شده مرورگر مایکروسافت اج برای سرفیس پرو ایکس آماده عرضه کرده است.

نسخه 80 مایکروسافت اج که به تازگی توسط مایکروسافت عرضه شده است، دارای پشتیبانی کامل از دستگاه‌های مبتنی بر پردازنده ARM و سیستم عامل ویندوز 10 است که به کاربران دستگاه‌هایی نظیر سرفیس پرو ایکس امکان اجرا و وب گردی بهینه را می‌دهد.

مایکروسافت اعلام کرده که این نسخه جدید به صورت بهینه‌تر در سرفیس پرو ایکس کار می‌کند و امکان دسترسی بهبود یافته تر را به کاربران می‌دهد. این مرورگر جدید مصرف باتری را در زمان وب گردی و تماشای ویدیوهای قرار گرفته شده در بستر وب بهینه سازی می‌کند و مصرف پردازنده را در سطح پایین نگه می‌دارد. مایکروسافت همچنین اعلام کرده که این نسخه باعث بهینه سازی و بهبود برخی از دیگر از بخش‌های سیستم عامل می‌شود و در نهایت دستگاه‌ها را از لحاظ امنیتی و پردازشی در نقطه بهینه نگه می‌دارد.

نسخه 80 مایکروسافت اج برای سرفیس پرو از همین حالا امکان دانلود و نصب را روی دستگاه‌ها دارد و کاربران می‌توانند به صورت بهینه این نسخه جدید را دانلود و از آن استفاده کنند. گفتنی است که کاربران در زمان دانلود و نصب این نسخه بهتر است به وب سایت رسمی مایکروسافت برای عرضه مرورگر اج مراجعه کنند و از دانلود این نرم افزار از طریق وب سایت‌ها و منابع متفرقه خودداری کنند.

نصب نرم افزارها از منابع متفرقه ممکن است باعث ایجاد دردسرهای بسیار زیادی برای کاربران شود. به همین دلیل توصیه می‌شود تا در زمان نصب این نسخه‌های جدید، حتماً به وب سایت توسعه دهنده اصلی آن مراجعه کنند.

کاربران سرفیس پرو ایکس برای دانلود مایکروسافت اج باید نسخه ARM64 این مرورگر را از وب سایت رسمی آن دانلود و آن را نصب کنند و از تلاش برای نصب نسخه‌های دیگر برای سرفیس خودداری کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید