نسخه ایستاده داک مخصوص سرفیس پرو 2017 عرضه شد

داک سرفیس

یکی از تولید کنندگان متفرقه محصولات جانبی مایکروسافت به تازگی یکی از محبوب‌ترین اکسسوری مخصوص سرفیس ها را برای عرضه آمده کرده است. داک ایستاده سرفیس پرو 2017 از این پس می‌تواند به جای داک های آداپتوری، تبلت‌های سرفیس پرو را به دستگاه‌های مناسب برای کار روی میز و اتصال لوازم جانبی مختلف تبدیل کند.

نسخه ایستاده داک سرفیس تا پیش از این برای سرفیس پرو 3 و نسخه 10 اینچی آن، یعنی سرفیس 3 توسط مایکروسافت عرضه شده بود. اما مایکروسافت از سال 2015 و مشخصاً پس از معرفی سرفیس پرو 4 تصمیم به تولید نسخه آداپتوری داک های مخصوص سرفیس را گرفت.

با این حال داک جدید مخصوص سرفیس پرو 2017 می‌تواند برای بار دیگر به صورت ایستاده سرفیس را نگه داشته و به لوازم جانبی مختلف متصل کند. داک سرفیس یکی از مهم ترین اکسسوری های این سری محصولات به حساب میاید که می‌تواند سرفیس پرو را به یک ورک استیشن قدرتمند برای انجام کار در محیط‌های اداری تبدیل کند.

علاوه بر این، داک جدید سرفیس پرو 2017 از این پس می‌تواند به صورت عمودی در کنار نمایشگرها قرار بگیرد و رابط کاربری منحصر به فردی را به کاربران جدیدترین تبلت ویندوزی مایکروسافت ارائه دهد. این محصول جانبی 275 دلاری توسط یکی از تولید کنندگان متفرقه محصولات سرفیس تولید شده است و سازگاری کاملی با سرفیس پرو 2017 دارد. یکی از مهمترین قابلیت های داک جدید امکان استفاده از نمایشگر لمسی سرفیس پرو به صورت گسترده با نمایشگر دیگر است.

این داک نزدیک به یک کیلوگرم وزن دارد که در مجموع به همراه وزن سرفیس توانایی ایستادن در کنار نمایشگر دیگر را دارد.

گفتنی است که این محصول علاوه بر امکان شارژ سرفیس، می‌تواند لوازم جانبی دیگر نظیر ماوس، کیبورد و همچنین حافظه‌های مختلف را به سرفیس متصل کند. این محصول جانبی همچنین امکان شبیه سازی دکمه پاور سرفیس را دارد و کاربران برای خاموش یا روشن کردن دستگاه خود، نیازی به دسترسی به دکمه فیزیکی پاور سرفیس نخواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید