نرم افزار تحلیلی بازدهی ویندوز 10 منتشر شد

نرم افزار تحلیلی بازدهی ویندوز 10 منتشر شد

شرکت مایکروسافت به تازگی اقدام به توسعه و عرضه یک نرم افزار تحلیلی برای بررسی بازدهی سیستم عامل ویندوز 10 کرده است.

این نرم افزار با عنوان Windows Performance Analyzer از همین حالا در مایکروسافت استور ارائه شده است و کاربران می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند. بر همین اساس این نرم افزار تنها از طریق پلتفرم ویندوز یونیورسال آماده عرضه به کاربران شده است.

این نرم افزار به کاربران اجازه می‌دهد تا گراف‌های مربوط به فعالیت‌های ویندوز 10 را مشاهده کنند. همچنین این ابزار کاربردی به کاربران اجازه می‌دهد تا تمامی Event های ثبت شده را مشاهده کرده و به طور کامل کنترل روی فعالیت‌های ویندوز داشته باشند.

تا پیش از این کاربران سیستم عامل ویندوز 10 و دیگر نسخه‌های قدیمی‌تر ویندوز محدود به ابزار تسک منیجر باشند، علاوه بر این برخی از نرم افزارهایی که توسط توسعه دهندگان شخص ثالث نیز ارائه شده بود می‌توانستند کنترل بیشتری روی برخی از فعالیت‌های ویندوز داشته باشند.

اما حالا مایکروسافت در توسعه اپلیکیشن جدید در مایکروسافت استور، به طور کامل به کاربران امکان تسلط، بررسی و اعمال تغییرات را به کاربران داده است. گفتنی است که استفاده از این نرم افزار به طور کامل رایگان است و تنها کافی است کاربران به مایکروسافت استور مراجعه کرده و این اپلیکیشن را دریافت کنند.

این اپلیکیشن به طور کامل توسط مایکروسافت نصب شده است و هیچ تهدیدی از لحاظ امنیتی برای کاربران ندارد. به همین دلیل توصیه می‌شود تا تنها آن را از طریق مایکروسافت استور دریافت کنند. چرا که نصب آن از منابع متفرقه ممکن است باعث نصب بد افزارها و ویروس‌های مختلف روی کامپیوترهای ویندوزی شود.

برای نصب این اپلیکیشن می‌توانید به لینک دانلود Windows Performance Analyzer مراجعه کرده و آن را از طریق مایکروسافت استور برای کامپیوتر مبتنی بر ویندوز 10 خود دانلود و نصب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید