مشکل گرافیک سرفیس لپ تاپ ۳ برطرف شد

شرکت مایکروسافت به تازگی با عرضه‌ی آپدیت جدید فریم ویر مشکل ایجاد شده برای گرافیک سرفیس لپ تاپ ۳ را برطرف کرده است.

تا پیش از این بسیاری از کاربران گزارش کرده بودند که آن دسته از محصولات سرفیس لپ تاپ ۳ مجهز به کارت گرافیک AMD Radeon Vega 9 با مشکلات زیادی در زمینه بازدهی مواجه هستند. کاربران اعلام کرده بودند که در زمان اجرای پردازش‌های گرافیکی با افت شدید قدرت پردازش گرافیکی مواجه می‌شوند که این موضوع باعث اختلال در روند کاربری و استفاده از دستگاه‌ها همراه بود.

مایکروسافت به تازگی با انتشار یک آپدیت جدید فریم ویر اشکال یاد شده را برطرف کرده است. این مشکل  سرفیس لپ تاپ ۳ با سایز ۱۵ اینچ ایجاد شده بود که آپدیت ۱۹۰۳ ویندوز ۱۰ به بعد را اجرا می‌کرد.

شرکت مایکروسافت با انتشار یک آپدیت فریم ویر این مشکل را برطرف کرده است و کاربران می‌توانند از همین حالا به‌روزرسانی مربوط به آن را برای بهبود بازدهی پردازنده گرافیکی خود دانلود و نصب کنند. گفتنی است این به‌روزرسانی جدید به‌صورت خودکار روی دستگاه‌های Surface Laptop 3  نصب می‌شود، با این حال کاربرانی که آپدیت‌های خودکار دستگاه‌های خود را غیرفعال کرده‌اند باید به‌صورت دستی و با مراجعه به بخش Windows Update این به روز رسانی را دریافت کنند.

افرادی که آپدیت خودکار دستگاه خود را مسدود کرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به بخش ویندوز آپدیت اقدام به دریافت آن کنند. گفتنی است که در زمان نصب به‌روزرسانی مربوطه بهتر از دستگاه خاموش نشود به روند کار خود ادامه دهد. به همین دلیل به کاربران توصیه می‌شود تا در زمان نصب آپدیت دستگاه را به آداپتور و اینترنت پرسرعت متصل کنند تا با مشکلات بعدی به خاطر نصب ناقص به‌روزرسانی‌ها مواجه نشوند.

این به روز رسانی برای حل مشکل گرافیک سرفیس لپ تاپ 3 حجم بسیار کمی دارد و میتواند به صورت خیلی سریع روی دستگاه های سرفیس نصب شود و کاربران از آن به صورت بهینه استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *