مشکل فایل اکسپلورر ویندوز 10 در آپدیت‌های پایانی دسامبر برطرف می‌شود

مشکل فایل اکسپلورر ویندوز 10 در آپدیت‌های پایانی دسامبر برطرف می‌شود

شرکت مایکروسافت تصمیم دارد تا در روزهای آینده یک آپدیت کوچک را برای برطرف کردن مشکل فایل اکسپلورر ویندوز 10 آماده عرضه کند.

این آپدیت قرار است در روزهای پایانی دسامبر 2019 آماده عرضه به تمامی کاربران شود که مشکل مربوط به فایل اکسپلورر در آپدیت 1909 را برطرف می‌کند.

تا پیش از این، آپدیت عرضه شده در نوامبر سال 2019 میلادی با مشکلات مختلفی مواجه بود که بر اساس آن کاربران امکان باز کردن فایل اکسپلورر را به صورت عادی نداشتند و این ابزار کاربردی به صورت مداوم در سیستم عامل هنگ می‌کرد. شرکت مایکروسافت به منظور برطرف سازی این مشکل، برخی از قابلیت‌های ارائه شده در آپدیت 1909 را در روزهای اولیه دسامبر برطرف کرده بود و حالا این شرکت تصمیم دارد تا با عرضه یک آپدیت جدیدتر مشکل یاد شده را به طور کامل برطرف کند.

مشکل فایل اکسپلورر ویندوز 10 به صورت مشخص به بخش جست و جوی فایل‌ها و فولدرها در این آپدیت مربوط بود که باعث می‌شد تا زمان وارد کردن یک کلمه یا عبارت در بخش سرچ، فایل اکسپلورر به همراه رابط کاربری کلی سیستم عامل به طور کامل هنگ کند و امکان استفاده در حالت عادی را نداشته باشد.

بر این اساس شرکت مایکروسافت تصمیم دارد تا با توسعه و عرضه یک آپدیت جدید که برای سیستم عامل ویندوز 10 ارائه داده است، این مشکل را به طور کامل برطرف کند تا کاربران دیگر در حین کاربری و استفاده از کامپیوترهای ویندوزی با مشکل مواجه نشوند.

بر این اساس به کاربران توصیه می‌شود تا برای رفع مشکل یاد شده، آپدیت‌هایی که قرار است در روزهای پایانی سال 2019 آماده عرضه می‌شوند را روی سیستم عامل خود نصب کنند.

گفتنی است که این آپدیت در برخی مناطق جغرافیایی به صورت تدریجی و با تأخیر آماده عرضه می‌شود؛ بر این اساس برخی از کاربران در کشورهای مختلف ممکن است این به روز رسانی را در ماه ژانویه 2020 دریافت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید