مشکل سرفیس پرو ۷ با قلم استایلوس برطرف شد

مایکروسافت با انتشار یک آپدیت فریم ویر، مشکل قلم سرفیس پرو ۷ با قلم استایلوس را برطرف کرده و کاربران پس از نصب این به‌روزرسانی می‌توانند به صورت بهینه از دستگاه خود استفاده کنند.

شرکت مایکروسافت به تازگی اقدام به انتشار فریم ویر جدید برای سرفیس پرو ۷ کرده است و طی آن مشکلات مربوط به قلم استایلوس و در آن‌ها برطرف کرده است.

تا پیش از این بسیاری از کاربران گزارش‌هایی را در مورد عدم کارکرد درست قلم در زمان یادداشت برداری‌ها و طراحی منتشر کرده بودند. این مشکل مشخصاً به فریم ویر سرفیس پرو ۷ مربوط می‌شد. مشکل سرفیس پرو ۷ با قلم استایلوس باعث می‌شود تا کاربران در زمان نوشتن با مشکلاتی نظیر عدم تشخیص نوشته، تأخیر در ردیابی حرکات دست و کاهش دقت سنسور فشار مواجه باشند.

حالا مایکروسافت در آپدیت جدید عرضه شده جدید این مشکل را برطرف کرده است. این شرکت همچنین با انتشار این به‌روزرسانی اقدام به ‌بهینه‌سازی پردازنده گرافیک اینتل IRIS تعبیه شده در سرفیس پرو 7 کرده است. این آپدیت عرضه شده تا کاربران بتوانند به صورت بهتر از دستگاه خود استفاده کنند و امکانات بهینه‌تری را در اختیار داشته باشند.

این به روز رسانی در حال حاضر برای تمامی کاربران سرفیس پرو 7 ارائه شده و محدودیتی از لحاظ منطقه جغرافیایی برای دریافت آن وجود ندارد. علاوه بر این، در آپدیت یاد شده برخی از بهینه سازی‌های امنیتی نیز برای کاربران ارائه شده است تا امکان و احتمال نفوذ پذیری به این دستگاه‌ها کاهش پیدا کند و کاربران بتوانند به صورت ایمن‌تر امکان کار با این دستگاه‌های ویندوزی خود را داشته باشند.

گفتنی است کاربران برای دانلود و نصب این به‌روزرسانی جدید، بهتر است سرفیس پرو ۷ را به شارژرهای اختصاصی خود متصل کرده و منتظر نصب کامل آپدیت باقی بمانند و از خاموش شدن ناگهانی دستگاه جلوگیری کنند تا با مشکلات مربوط به نصب و آپدیت‌های ناقص مواجه نشوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *