مشخصات سرفیس پرو 7 روز 10 مهر 98 از طرف مایکروسافت مشخص خواهد شد

مشخصات سرفیس پرو 7 روز 10 مهر 98 از طرف مایکروسافت مشخص خواهد شد

شرکت مایکروسافت تصمیم دارد تا در روز دوم اکتبر 2019، مصادف با 10 مهر 98 کنفرانس جدید خود را برای معرفی سرفیس پرو 7 برگزار کند. در جریان این کنفرانس مشخصات سرفیس پرو 7 در کنار بسیاری از محصولات جدید مایکروسافت شامل سرفیس لپ تاپ 3 و سرفیس بوک 3 به همراه سرفیس گو 2 مشخص خواهند شد.

مایکروسافت تصمیم دارد تا کنفرانس اکتبر امسال خود را همانند سال گذشته در تاریخی مشخص و یکسان برگزار کند. سال گذشته مایکروسافت در جریان کنفرانس اکتبر خود از سرفیس استودیو 2 و سرفیس پرو 6 به همراه سرفیس لپ تاپ 2 رونمایی کرده بود و حالا تصمیم دارد تا در جریان کنفرانس امسال محصولات جدید خود را در مشخصات سرفیس پرو 7 رونمایی و آماده عرضه به بازار کند.

بررسی‌ها و شایعات اولیه در مورد مشخصات سرفیس پرو 7 حاکی از آن است که این محصول مجهز به پردازنده نسل دهم تراشه‌های اینتل بوده و از درگاه یو اس بی تایپ سی خواهد بود. سرفیس پرو 7 همچنین قرار است همانند نسل ششم تبلت های حرفه‌ای ویندوزی مایکروسافت در دو رنگ متفاوت شامل خاکستری و مشکی آماده عرضه به بازار شود.

این محصولات جدید قرار است پس از معرفی در کنفرانس یازدهم مهر 98 احتمالاً کمتر از یک ماه بعد آماده عرضه در بازار جهانی خواهد شد. مایکروسافت تصمیم دارد تا در تولید و عرضه محصولات جدید سری سرفیس تغییرات مهمی را از لحاظ پردازشی و موارد دیگر ایجاد کند تا از این دستگاه‌های جدید بتوانند به صورت بهبود یافته تر و مفیدتر آماده کار و اجرای نرم افزارهای حرفه‌ای و روزمره برای کاربران شوند.

بر این اساس می‌توان پیش بینی کرد که تا اواخر ماه آذر و دی سال جاری سرفیس پرو 7 به عنوان تبلت جدید و حرفه‌ای مایکروسافت آماده عرضه به بازار کشورهای مختلف و از جمله آن‌ها ایران شود.

دیدگاهتان را بنویسید