مایکروسافت همچنان به دنبال توسعه و تولید سرفیس فون است

مایکروسافت همچنان به دنبال توسعه و تولید سرفیس فون است

نزدیک به دو سال است که از شروع موج انتشار شایعات مربوط به توسعه و تولید  تلفن هوشمندی از سری محصولات سرفیس در مایکروسافت می‌گذرد و حالا اطلاعات جدید حاکی از آن است که این کمپانی همچنان به دنبال توسعه و تولید سرفیس فون است.

بر اساس اطلاعات فاش شده از یک پتنت جدید مایکروسافت که در روز بیست و یکم جولای 2017 به ثبت رسیده، مهندس‌های ردموند نشین همچنان به دنبال بهبود قابلیت‌ها و خصوصیات این تلفن هوشمند هستند.

این پتنت قابلیتی را با عنوان «پلی با قابلیت پشتیبانی از گسترش» توضیح می‌دهد که باعث می‌شود تا تلفن هوشمند تا شوی سرفیس فون در زمان باز شدن کامل امکان خم شدن را نداشته باشد و به هیچ وجه خم نشود تا در هر لحظه پاسخگوی درخواست کاربران باشد.

همان‌طور که از شایعات گذشته میدانیم، سرفیس فون قرار است تا با  پشتیبانی از دو نمایشگر به صورت تاشو به همراه لولاهایی هوشمند توسعه و تولید شود. بر همین اساس، مایکروسافت در پتنت جدید فاش شده به دنبال راهی برای مقابله با بسته شدن‌های ناخواسته است.

در حقیقت پتنت جدید مایکروسافت روشی را برای هوشمند سازی لولاها پیشنهاد داده است که از طریق روش‌های نرم افزاری کاربران می‌توانند نحوه باز شدن و بسته شدن سرفیس فون را کنترل کنند. سرفیس فون قرار است دارای دو نمایشگر 5.5 اینچی باشد که در صورت باز شدن هر دو تبدیل به یک تبلت با سایز بیش از 10 اینچ می‌شود و کاربران با استفاده از آن می‌توانند به صورت هم‌زمان به یک تلفن هوشمند و یک تبلت دسترسی داشته باشند.

مایکروسافت همچنان به دنبال توسعه و تولید سرفیس فون است

این محصول قرار بود اواسط سال جاری میلادی آماده تولید و عرضه به بازار جهانی شود، با این حال تصمیمات ناگهانی مدیران مایکروسافت باعث شد تا روند تولید و عرضه این محصول به صورت موقت متوقف شود. مدیران مایکروسافت در توضیحات خود اعلام کرده بودند که این کمپانی هنوز زمان مناسب برای تولید و عرضه یک تلفن هوشمند تا شو را به بازار پیدا نکرده است.

دیدگاهتان را بنویسید